Bydgoszcz - Newsy

Newsy

 
Murapol- Apartamenty Staromiejskie, źródło: Murapol
Murapol- Apartamenty Staromiejskie, źródło: Murapol

Nowe mieszkania w centrum Torunia

30-08-2018

Położone w bliskim sąsiedztwie Starówki, nieopodal bulwarów wiślanych osiedle Murapol - Apartamenty Staromiejska, przyciąga osoby, poszukujące komfortu w miejskim wydaniu. Nowoczesna, elegancka architektura budynków, o czterech kondygnacjach naziemnych, tworzy kameralną atmosferę, w sercu miasta.

Apartamenty Staromiejskie, źródło: Murapol
Apartamenty Staromiejskie, źródło: Murapol

Wybierz średniej wielkości mieszkania

06-03-2018

W dzisiejszych czasach każdy chce posiadać swój własny, wymarzony dom z ogrodem. Młodzi ludzie latami odkładają środki na spełnienie tego marzenia, choć niejednokrotnie ich sytuacja finansowana nie jest na tyle stabilna, by mogła pokryć koszty zakupu i utrzymania 100 m2 budynku.

źródło: Pixabay.com
źródło: Pixabay.com

Murapol – zaangażowany deweloper

16-04-2018

Przejeżdżając obok terenu budowy mieszkaniowej pewnie nie raz miałeś okazję widzieć szyldy jednego z najpopularniejszych deweloperów w kraju – Murapol. Jaka jest historia tego przedsiębiorstwa? Jak doszli do tego, gdzie są dziś? Co ich wyróżnia? Poznaj kilka faktów o nr 1 na polskim rynku nieruchomości.

źródło: Murapol
źródło: Murapol

Podsumowanie I kwartału 2018 roku

22-05-2018

Deweloper Murapol może poszczycić się blisko tysiącem zakontraktowanych lokali, na których umowy zostały podpisane w I kwartale 2018 roku. To dobry wynik, który przekracza osiągnięcia z ubiegłego roku o blisko 14%, potwierdzając tym samym zrównoważony wzrost całej grupy.

źródło: Pixabay.com
źródło: Pixabay.com

Murapol zainwestował w akcje Polnordu

05-02-2018

Murapol to ogólnopolski holding inwestycyjny działający w obszarze budownictwa mieszkaniowego. Przedsięwzięcia, które realizuje znajdują się w różnych miastach na terenie całego kraju (Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków czy Gdańsk). To właśnie ta firma postanowiła zainwestować w akcje Polnordu realizującego projekty budowlane w największych regionach Polski, dzięki czemu stała się jego drugim największym akcjonariuszem.

Murapol, źródło: www.pixabay.com
Murapol, źródło: www.pixabay.com

Rekord sprzedażowy pobity!

16-01-2018

Jeden z ogólnopolskich deweloperów – Murapol przedstawił w ostatnich dniach wyniki, które osiągnął w kategoriach sprzedaży w ubiegłym roku. Rezultaty okazały się być i tym razem lepsze od tych, które spółka zanotowała w poprzednich latach. Dzięki temu Murapol utrzymuje swoją pozycję jako jeden z czołowych deweloperów działających na terenie Polski.

Nowy Toruń, źródło: Murapol
Nowy Toruń, źródło: Murapol

15 min od centrum – tutaj warto zamieszkać

04-01-2018

Toruń to jedno z piękniejszych miast Polski. Zachwyca każdego Polaka, a także obcokrajowców. Różnorodność atrakcji turystycznych, zabytków czy możliwości sprawia, że jest to miejsce, w którym po prostu fajnie mieszkać. Może więc warto zainteresować się inwestycją dewelopera Murapol S.A., który w ofercie posiada mieszkania w piernikowej stolicy Polski.

źródło: pixabay.com
źródło: pixabay.com

Jest zgoda na inwestycję w Niemczech!

21-12-2017

Spółka Murapol to ogólnopolski deweloper, któremu zaufało już ponad 18 tysięcy klientów. Swoje projekty realizuje w największych miastach, dzięki czemu udaje jej się bić co roku kolejne sprzedażowe rekordy. Idąc za ciosem inwestor postanowił poszerzyć skalę swojej działalności i rozpocząć budowę osiedli także poza granicami naszego kraju. Dla jednego z nich – przy Am Luckefeld w stolicy Niemiec, otrzymał zielone światło i już na początku przyszłego roku rozpoczną się prace budowlane. Przekazywanie kluczy zaplanowano na pierwsze półrocze 2019 roku.

źródło: Murapol
źródło: Murapol

Kup mieszkanie i nie martw się ratami

13-12-2017

Rok bez rat - brzmi pięknie, ale czy to możliwe? Teraz tak - tylko do końca grudnia kupując mieszkanie od dewelopera Murapol przez rok nie musisz martwić się o spłatę kredytu hipotecznego. Inwestor zajmie się ich spłatą, a Ty zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na aranżacje swoich nowych czterech kątów.

źródło: Pixabay.com
źródło: Pixabay.com

Jeden z najlepszych kwartałów Grupy Murapol

13-11-2017

Lider rynku mieszkaniowego – Murapol zaprezentował w ostatnim czasie efekty sprzedażowe osiągnięte w miesiącach lipiec-wrzesień br. oraz najbliższe plany. W okresie tym Grupa podniosła swój wynik aż o 15% w stosunku do poprzedniego roku – 859 nowych „M” zostało zakontraktowanych, natomiast klucze do swoich mieszkań otrzymało 234 nabywców.

Ogólnopolski deweloper Liderem HR 2017

31-10-2017

Spółka Murapol to największy deweloper w Polsce, pod względem ilości sprzedanych mieszkań. Początki firmy datuje się na 2001r., a od tego czasu ponad 18 000 klientów postawiło na nowe „M” od tego inwestora. Swoje projekty realizuje w kilkunastu miastach Polski, a niedawno także rozpoczął ekspansję na inne europejskie państwa.

źródło: pixabay.com
źródło: pixabay.com

Domy Hybrydowe kontra smog

09-10-2017

Czy jest lepszy czas na dobrą lekturę pod ciepłym kocem niż jesień? Kiedy temperatura na zewnątrz spada chętnie chowamy się w zaciszu własnych czterech kątów, rozgrzewamy się aromatyczną herbatą i odkręcamy kaloryfery. Co mogłoby zakłócić tak błogą wizję? Odpowiedź na to pytanie brzmi: SMOG. Przekonaj się, w jakim stopniu jesteś narażony na zanieczyszczenia powietrza i sprawdź jak sobie z nimi poradzić!

źródło: Domy Hybrydowe
źródło: Domy Hybrydowe

Dom Hybrydowy – znacznie więcej niż tradycyjny dom

27-09-2017

Domy Hybrydowe to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy wymagają od swojego miejsca do życia czegoś więcej. Oferowane budynki zapewniają mieszkańcom maksimum komfortu i stanowią doskonałą alternatywę dla domów tradycyjnych. Co najważniejsze, Domy Hybrydowe są tanie w użytkowaniu i utrzymaniu, co w bezpośredni sposób przekłada się oszczędności. Przekonaj się, ile możesz zyskać! 

źródło: Domy Hybrydowe
źródło: Domy Hybrydowe

Dom Hybrydowy – funkcjonalna przestrzeń dopasowano do Twoich potrzeb

14-09-2017

Dom Hybrydowy to doskonała alternatywa dla tradycyjnego budownictwa. Co ważne, to klient decyduje jak będzie wyglądało jego nowe miejsce do życia. Przekonaj się ile możesz zyskać! 

Apartamenty Staromiejskie, źródło: Murapol
Apartamenty Staromiejskie, źródło: Murapol

Zakochaj się w lokalizacji Apartamentów Staromiejskich

11-09-2017

Dopełnieniem dla pięknej architektury Torunia będzie inwestycja Apartamenty Staromiejskie od dewelopera Murapol. To przedsięwzięcie wyróżnia się ciekawą lokalizacją, która zapewnia piękne, zabytkowe otoczenie.

Domy Hybrydowe, źródło: Domy Hybrydowe
Domy Hybrydowe, źródło: Domy Hybrydowe

Domy Hybrydowe – komfort i bezpieczeństwo

08-09-2017

Domy Hybrydowe to przyszłość budownictwa energooszczędnego, choć jeszcze kilka lat temu na to hasło społeczeństwo z braku wiedzy reagowało zdziwieniem. Panował wówczas stereotyp, że na takie rozwiązania nie każdy może sobie pozwolić. Dziś jednak sytuacja diametralnie się zmieniła, świadomość Polaków w tym temacie mocno wzrosła, co przekłada się na coraz większe zainteresowanie tego typu budownictwem. Jednym z deweloperów, mających w swojej ofercie obiekty energooszczędne są Domy Hybrydowe. Dlaczego warto zainwestować w nowe „M” od tej firmy?

źródło: Pixabay.com
źródło: Pixabay.com

Pomyślne półrocze dla Murapolu

03-08-2017

Jeden z największych ogólnopolskich deweloperów Murapol przedstawił osiągnięte przez siebie w wyniki za I półrocze bieżącego roku. Liczba sprzedanych mieszkań wzrosła niemal o 25% w stosunku do analogicznego okres w 2016r. i wyniosła 1 609 zbytych „M”. 

Nowy Toruń, źródło: Murapol
Nowy Toruń, źródło: Murapol

Zielony zakątek pięknego Torunia

31-07-2017

Blisko serca Torunia powstaje nowa inwestycja firmy Murapol, o nieprzeciętnej architekturze, ale z licznymi udogodnieniami. Deweloper postawił na projekt w prężnie rozwijającej się dzielnicy, która zapewni mieszkańcom potrzebną infrastrukturę miejską na wyciągnięcie ręki.

źródło: www.pixabay.com
źródło: www.pixabay.com

Kolejne grunty własnością Murapolu

12-06-2017

Ostatnie miesiące dla Murapolu upłynęły pod znakiem intensywnego rozwoju. Kilka dni temu inwestor zakupił akcje Skarbiec Holding, w maju natomiast nastąpiła finalizacja transakcji przejęcia dominującego pakietu akcji firmy Awbud. W ubiegłym miesiącu miało również miejsce bardzo wydarzenie w historii Spółki – zakup ziemi za naszą zachodnią granicą – w Niemczech. Wartość transakcji opiewała na kwotę 3,1 mln euro netto.

źródło: Murapol
źródło: Murapol

Murapol zakupił akcje Skarbiec Holding

06-06-2017

Ogólnopolski deweloper mieszkaniowy - Murapol, może poszczycić się tytułem lidera branży pod względem ilości zbytych „M”. Oznacza to, że najwięcej nabywców postanowiło obdarzyć spółkę zaufaniem i skorzystać z jej atrakcyjnej oferty nowych mieszkań w różnych miastach Polski. Utwierdziło to inwestora w przekonaniu o swojej potędze oraz słuszności planowanych działań. 2 czerwca br. firma zakupiła od funduszu venture Enterprise Investors blisko 33% akcji głównego akcjonariusza Skarbiec TFI – Skarbiec Holding.

źródło: www.pixabay.com
źródło: www.pixabay.com

Odbierz voucher na wakacje!

25-05-2017

Deweloper Murapol organizuje kolejną edycję Ogólnopolskich Drzwi Otwartych we wszystkich swoich inwestycjach, które aktualnie są w sprzedaży. Impreza ta ciszy się zawsze dużą popularnością wśród osób poszukujących własnych czterech kątów. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy weekend, a dokładnie w piątek i sobotę, 26 oraz 27 maja, w różnych lokalizacjach w Polsce.

źródło: Murapol
źródło: Murapol

Raz-dwa-trzy – mieszkanie od Murapolu masz i Ty!

16-05-2017

Szukasz nowego mieszkania, ale nieco przerażają cię wszystkie formalności czy sam proces szukania? Murapol przygotował specjalnie dla Ciebie prosty poradnik, który w trzech krokach doprowadzi Cię do nowego „M” zlokalizowanego w jednym z 33 projektów tego dewelopera zlokalizowanych w całej Polsce.

Murapol Nowy Toruń, źródło: Murapol
Murapol Nowy Toruń, źródło: Murapol

Murapol poszerza swoją ofertę w Toruniu

05-05-2017

W atrakcyjnej części Torunia – dzielnicy Wrzosy, przy ul. Strobanda powstaną 2 kameralne budynki, w których znajdzie się 101 nowych „M” o optymalnych układach i sprawdzonych metrażach. Deweloperem odpowiedzialnym za realizację kompleksu jest ogólnopolski inwestor Murapol.

Leśny Zakątek, źródło: Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Leśny Zakątek, źródło: Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sprawdź ofertę Leśnego Zakątka 2

21-04-2017

Za sprawą popularności I etapu inwestycji Leśny Zakątek, Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa zdecydowała się na kontynuację projektu. Właśnie dzięki temu do sprzedaży trafiły mieszkania z Leśnego Zakątka 2.

źródło: Murapol
źródło: Murapol

Rekordowy kwartał dla Murapolu

19-04-2017

Ogólnopolski deweloper Murapol może pochwalić się rekordowym jak dotąd poziomem sprzedanych mieszkań. Jak podaje firma od 1 stycznia 2017 do 31 marca 2017 aż 814 klientów zdecydowało się na „M” w jednym z projektów Grupy. Wynik ten jest o 100 lokali lepszy w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym. Zainteresowanie ofertą spółki rośnie, a wszystko to za sprawą zastosowania innowacyjnego i skutecznego modelu biznesowego. Ideą działalności Murapolu jest promowanie posiadania własnego lokum w myśl hasła „bo wszędzie dobrze, ale u siebie najlepiej”. Ambasadorami marki są znane osobistości, w obecnej kampanii udział bierze aktorka Magdalena Różdżka.

Apartamenty Staromiejskie, źródło: Murapol
Apartamenty Staromiejskie, źródło: Murapol

Apartamenty w wyjątkowej lokalizacji z wieloma możliwościami

18-04-2017

Apartamenty Staromiejskie to inwestycja dewelopera Murapol, która została zlokalizowana zaledwie kilka kroków od Starówki, niedaleko bulwaru nad Wisłą. Oferta inwestora z pewnością przypadnie do gustu osobom szukającym dogodnego położenia nowego M i dostępu do atrakcji jakie oferuje duże miasto.

Apartamenty Staromiejskie, źródło: Murapol
Apartamenty Staromiejskie, źródło: Murapol

Różnorodna oferta mieszkań w dogodnej lokalizacji

28-03-2017

Apartamenty Staromiejskie to inwestycja dewelopera Murapol położona w idealnej lokalizacji, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu. Różnorodna oferta mieszkań pozwoli każdemu zainteresowanemu znaleźć idealne nowe M spełniające wszelkie wymagania.

źródło: Murapol
źródło: Murapol

Swoje "M" zobacz w TV

17-02-2017

Pracownia, w której praca idzie znacznie sprawniej, miejsce kulinarnych eksperymentów, mini-stadion czy po prostu gniazdko dla zakochanych - mieszkania spełniające takie funkcje buduje Murapol. Udowodnią to nam Agnieszka i Filip, nowi bohaterowie spotów dewelopera.

źródło: Murapol
źródło: Murapol

Kolejne wyróżnienia dla Murapolu

13-02-2017

Murapol - ogólnopolski deweloper, który buduje znane i lubiane osiedla w największych miastach w kraju - może się pochwalić kolejnym wyróżnieniem. Tym razem został on laureatem ogólnopolskiego programu "Liderzy Społecznej odpowiedzialności".

źródło: Murapol
źródło: Murapol

Zakończenie roku z historycznymi wynikami sprzedaży

19-01-2017

Murapol należy do grupy deweloperów, którzy rok 2016 zakończyli z rekordowym wynikiem sprzedaży. Co więcej, inwestor zapisał się na kartach historii rynku pierwotnego jako pierwszy, który w ciągu całego roku podpisał 3042 umów, przekraczając tym samym jako pierwszy próg 3000 zbytych "M".

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*
2.32