Abart Development


Firma ABART istnieje na rynku od 14 lat i zajmuje się przygotowaniem oraz realizacją inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego. W ofercie firmy znajdują się domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej, apartamenty mieszkalne w kameralnych willach cztero, sześcio i ośmiorodzinnych oraz w budynkach wielorodzinnych położonych na Łódzkim Julianowie i w otulinie Lasu Łagiewnickiego. 
 
Firma zapewnia dogodne warunki płatności ustalane indywidualnie dla potrzeb każdego z klientów. Realizujemy budynki zgodnie z Państwa życzeniami już od momentu projektu technicznego inwestycji. 
 
Wszystkie obiekty wykonywane są w technologii tradycyjnej udoskonalonej - ściany konstrukcyjne i działowe wykonanywane są z cegły ceramicznej pełnej oraz cegły POROTHERM, stropy gęstożebrowe typu TERIVA. W naszych realizacjach stosujemy tylko i wyłącznie drewnianą, mahoniową stolarkę okienną i drzwiową.
 
W każdym z projektów istnieje możliwość dowolnej aranżacji apartamentu, co pozowala na jego optymalną indywidualizację i dostosowanie do konkretnych potrzeb nabywcy. 
Przedmiotem oferty są apartamenty o powiechrzni powyżej 70m2, w których każdy posiada wyraźnie wyodrębnioną strefę dzienną z dużym salonem, kuchnią, toaletą obsługującą gości oraz strefę intymną z sypialniami i pokojami kąpielowymi. 

Łódź, ul. gen. J.Bema 8/10

91-462 Łódź
łódzkie


Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Bema 16/18

Abart Development

Łódź, Bałuty , Julianów

Powierzchnia:70,00  - 240,00 m2
Termin oddania:IV kwartał 2022

Sfera 24 - inwestycja wyprzedana

Abart Development

Łódź, Bałuty , Bałuty

Powierzchnia:40,00  - 66,00 m2
Termin oddania:I kwartał 2018
Liczba pokoi:2 - 3