Ciepłownik Ekoinwestycje Sp. z o.o. sp. k.


Firma CIEPŁOWNIK EKOINWESTYCJE Sp. z o.o. Sp. k. wcześniej "Ciepłownik" Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonawstwie robót głownie ciepłowniczych oraz sanitarnych i ogólnobudowlanych, a także w zakresie działalności deweloperskiej. Funkcjonuje na rynku ponad 20 lat i zawsze za naczelną zasadę działalności stawia niezawodność i wysoką jakość. Stosuje materiały najwyższej jakości, nowoczesne i ekologiczne technologie, które dają gwarancję niezawodnego działania. Równocześnie stara się, aby ceny za wykonywane usługi były konkurencyjne.
 
Dynamiczny i systematyczny rozwój firma zawdzięcza pracowitości i dbałości o szczegóły. Kluczowe znaczenie ma dla niej dobra współpraca, dlatego w kontaktach z kontrahentami kładzie nacisk na: wysoką solidność, szybkość działania, dbałość o dobro klienta. Deweloper stawia na elastyczność w negocjacjach i zawsze dostosowuje swoje usługi do potrzeb i możliwości partnera. Na każdy realizowany zakres robót firma udziela gwarancji. Ponadto zapewnia stały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zamontowanych technologii i urządzeń.
 
Dzięki takiemu działaniu, firmie udało się zdobyć duże doświadczenie oraz zaufanie wielu kontrahentów, czego dowodem są liczne referencje oraz pozytywne opinie instytucji współpracujących.

Plewiska, ul. Grunwaldzka 475

62-064 Plewiska
wielkopolskie

516 ... Pokaż numer
www

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Osiedle Lipowe II

Ciepłownik Ekoinwestycje Sp. z o.o. sp. k.

Kleszczewo, Kleszczewo

Powierzchnia:101,45  - 103,55 m2
Liczba pokoi:4 - 4
Liczba ofert:9