DOM-EKO Sp. z o.o.


W trosce o zdrowie Klientów, deweloper czasowo zamyka stacjonarne biuro sprzedaży.

Kontakt: tel. 790 860 740, agnieszka.wojtkowiak@dom-eko.com.pl

DOM-EKO to rodzinna firma, która od 12 lat zajmuje się budową i sprzedażą mieszkań w budynkach wielorodzinnych. Deweloper na pierwszym miejscu stawia klienta i jego potrzeby, dlatego każdy z jego projektów realizowany jest w dogodnej lokalizacji w pobliżu terenów zielonych. Wszystkie inwestycje budowane są przy użyciu zdrowych i naturalnych materiałów, co pozwala mieszkańcom na zaoszczędzenie pieniędzy związanych z kosztami zużycia energii. Proponowane lokale oddawane są w standardzie deweloperskim, można także skorzystać z opcji ich łączenia.

Klienci DOM-EKO mogą liczyć na pełną rzetelność, terminowość oddania osiedla oraz połączenie wysokiej jakości i rozsądnej ceny. Przedstawiciele firmy zdają sobie sprawę jak dużą inwestycją jest zakup własnego mieszkania, dlatego służą nabywcom pomocom w każdej sprawie związanej z nowym „M”, a także dokładają wszelkich starań, aby maksymalnie ułatwić proces zakupu.

Oferta DOM-EKO skierowana jest dla wszystkich, którym zależy na świadomym życiu w mieście, w miejscu w którym można nie tylko zamieszkać, ale także wypocząć. Jeżeli poszukujesz własnych czterech kątów na nowoczesnym osiedlu i jesteś nastawiony na wartości eko-lifestyle, z pewnością znajdziesz coś dla siebie w ofercie dewelopera DOM-EKO.

Najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu i doświadczenia dewelopera jest przynależność do PZFD oraz liczne zdobyte nagrody. DOM-EKO może pochwalić się następującymi wyróżnieniami: Gazele Biznesu 2008, 2009 i 2010, Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie, tytuł laureata rankingu Newsweeka Firma Rodzinna Roku 2011 oraz Złote Certyfikaty Rzetelności 2011, 2012, 2013, 2014 i 2015.

Rekomandacja dla dopoznania.pl


"Obsługa prowadzona jest na najwyższym poziomie, zarówno w zakresie bieżącego kontaktu, jak i relacji biznesowej z przedstawicielami firmy. (....) Jak najbardziej możemy poświadczyć nasze zadowolenie z jakości świadczonych usług. Dopoznania.pl to wysoka jakość w dobrej cenie."

 

 

Agnieszka Banaszak,

Wiceprezes Zarządu

Poznań, ul. Kaliska 22a/5

61-131 Poznań
wielkopolskie

61 8 ... Pokaż numer
www

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Tumsky Residence

DOM-EKO Sp. z o.o.

Poznań, Stare Miasto , Ostrów Tumski

Powierzchnia:46,66  - 264,63 m2
Termin oddania:II kwartał 2021
Liczba pokoi:1 - 4
Liczba ofert:24
485 092,80  - 2 603 959,20 zł