GN Management Holding Sp. z o.o. Sp. k.

GN Group to polsko-austriacka firma posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie. Firma działa na terenie Poznania i tworzy jego przestrzeń już przeszło 10 lat. Początkowo skupiała się na sektorze przemysłowym, jednak od 2004 roku stawia wyłącznie na branżę deweloperską. Oferta firmy jest bardzo szeroka i obejmuje mieszkania, luksusowe apartamenty w miejscowościach turystycznych, zrewitalizowane kamienice oraz nieruchomości komercyjne (w tym także duże centra handlowe). Ponadto deweloper jest specjalistą na rozwijającym się dopiero rynku wysokostandardowych lokali biurowych na sprzedaż. W trosce o potrzeby klientów, firma zapewnia także doradztwo projektowe i kredytowe.

Jednym z wyróżników projektów GN Group jest niebanalna, nowoczesna architektura. Aby zapewnić dobrą jakość produktu, firma współpracuje tylko z najlepszymi biurami architektonicznymi dla których praca to pasja. Przemyślane koncepcje przekładają się na komfort i funkcjonalność oferowanych lokali. Ponadto deweloper gwarantuje najwyższy standard, dzięki czemu nabywcy mogą cieszyć się wygodą zarówno dziś, jak i za wiele lat.

Za wszystkimi sukcesami GN Group stoją ludzie, którzy z zaangażowaniem podchodzą do powierzonym im zadań. Firma może pochwalić się zespołem najlepszych fachowców odpowiadających za pełen cykl inwestycyjny – od pozyskania gruntu przez projektowanie i budowę aż do obsługi posprzedażowej nabywców. 

Poznań, ul. Krysiewicza 9

61-825 Poznań
wielkopolskie

608 ... Pokaż numer
www

Zapytaj o szczegóły

  • Zapytaj o rabat lub ofertę specjalną.
  • Zapytaj o preferencje dla kupujących za gotówkę
  • Zapytaj o dostępność pomieszczeń dodatkowych (komórka lokatorska, miejsce postojowe, wózkarnia)

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Ville Bonaparte

GN Management Holding Sp. z o.o. Sp. k.

Rokietnica, Rokietnica

Powierzchnia:41,26  - 53,84 m2
Termin oddania:I kwartał 2019
Liczba ofert:40
Cena:242 280,00  - 299 000,00 zł

Jantaris

GN Management Holding Sp. z o.o. Sp. k.

Mielno, Mielno

Powierzchnia:23,20  - 77,57 m2
Liczba pokoi:1 - 3