Graz Deweloper

Graz Deweloper to nowoczesna firma deweloperska wychodząca naprzeciw oczekiwaniom klientów, łącząc tradycje rodzinne z działaniem zespołowym buduje silną stronę swoich kompetencji biznesowych. Firma kładzie olbrzymi nacisk na kontynuację tradycji rodzinnej i dostarczanie świeżego ducha w kadrze firmy.

Inwestycjami budowlanymi Graz Deweloper zajmuje się nieprzerwanie od 1981 roku. Działam na terenie Szczecina i okolic, gdzie cieszy się ugruntowaną i utrwaloną przez lata pozycją na rynku oraz zaufaniem klientów.

U podstaw działalności jest rzetelność w najwyższej formie, jakość na najwyższym poziomie. Deweloper stosuje nowoczesne rozwiązania projektowe i technologiczne. Wieloletnie doświadczenie nauczyło go spełniać oczekiwania odbiorców mieszkań i domów, zarówno pod względem architektonicznym, zastosowanych technologii, jakości i terminowości wykonawstwa.

Prowadząc działalność w sposób potwierdzający wiarygodność poprzez organizację spółki jawnej, deweloper zapewnia klientów o pełnej odpowiedzialności za swoje prace.

Wiedza pozyskana w toku działalności deweloperskiej pozwala firmie zapewnić uczciwą, rzetelną i fachową obsługę transakcji. Deweloperowi zależy na budowaniu zaufania i trwałych relacji z klientami, o czym świadczy wielokrotna droga sprzedaży inwestycji mieszkaniowych powracającym klientom.

Szczecin, Pl. Zgody 1/A

70-472 Szczecin
zachodniopomorskie

Zapytaj o szczegóły

  • Zapytaj o rabat lub ofertę specjalną.
  • Zapytaj o preferencje dla kupujących za gotówkę
  • Zapytaj o dostępność pomieszczeń dodatkowych (komórka lokatorska, miejsce postojowe, wózkarnia)

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Osiedle Gruszkowe

Graz Deweloper

Wołczkowo, Dobra

Powierzchnia:167,50 m2
Termin oddania:I kwartał 2019
Liczba pokoi:5 - 5