Greenbud Development


Greenbud Development działa na wielkopolskim rynku nieruchomości. Firmę tworzą profesjonaliści, których łączy pasja, wspólny cel i chęć ciągłego rozwoju. Doświadczenie i wiedza, jaką może pochwalić się firma sprawiają, że klienci liczyć mogą na terminowość oraz najwyższą jakość usług i produktu. Co istotne, deweloper współpracuje tylko ze sprawdzonymi i godnymi zaufania polskimi producentami i firmami.

Greenbud Development na pierwszym miejscu stawia potrzeby klientów, czego najlepszym dowodem jest indywidualne podejście do nabywcy. Każda osoba, która zdecyduje się skorzystać z oferty firmy liczyć może na opiekę oraz pomoc przy wyborze najlepszego mieszkania czy domu oraz optymalnej opcji wykończenia. Deweloper proponuje także szeroki wybór pakietów dodatkowych, dzięki czemu kupujący mogą zaoszczędzić czas i pieniądze. Duże znaczenie ma także lokalny zasięg działań firmy. Pozwala to dobrze poznać specyfikę rynku oraz potrzeby i oczekiwania osób poszukujących tu własnych czterech kątów.

Od 2019 roku Greenbud Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, respektując i dbając o przestrzeganie Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach Firma-Klient. Deweloper posiada wieloletnie doświadczenie oraz wszelkie uprawnienia do prowadzonych działań. Firmie Greenbud zaufało już ponad 200 rodzin. Deweloper realizuje inwestycje w trzech lokalizacjach na przedmieściach Poznania, tj. osiedla: Nowy Jasin (etap I i II), Zielone Rabowice II, etap VI, Młode Gwiazdowo, oferując domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. 

Profesjonalizm Greenbud Development potwierdzają zdobyte certyfikaty: „Firma Godna Zaufania” i „Rzetelna Firma”. 

Swarzędz, ul. Dworcowa 4a/3

62-020 Swarzędz
wielkopolskie

577 ... Pokaż numer
www

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Zielone Rabowice II

Greenbud Development

Rabowice, Swarzędz

Powierzchnia:87,43 m2
Termin oddania:II kwartał 2021
Liczba ofert:22
449 000,00  - 479 000,00 zł

Nowy Jasin - etap II

Greenbud Development

Jasin, Swarzędz

Powierzchnia:75,42  - 79,03 m2
Termin oddania:II kwartał 2022
Liczba pokoi:4 - 4

Młode Gwiazdowo

Greenbud Development

Gwiazdowo, Kostrzyn

Powierzchnia:99,00 m2
Termin oddania:I kwartał 2021
Liczba pokoi:4 - 4

Nowy Jasin - etap III

Greenbud Development

Jasin, Swarzędz

Powierzchnia:75,42  - 79,03 m2
Liczba pokoi:4 - 4