Grupa Partner


Grupa Partner, inwestor apartamentów przy ulicy Starołęckiej nad Wartą, posiada wieloletnie doświadczenie na rynku mieszkaniowym. Wartość Grupy Partner opiera się na satysfakcji Klientów oraz partnerów biznesowych. Skrupulatnie przygotowana, a następnie zrealizowana zgodnie z założeniami i oczekiwaniami Klientów inwestycja Osiedle Atrium w Poznaniu to powód do dumy i ogromnej satysfakcji. To również idealny przykład tego, że funkcjonowanie na różnych płaszczyznach pozwala przyjąć rozsądną i nowoczesną politykę firmy, zgodną z potrzebami, trendami i oczekiwaniami rynku.
Idea, która przyświeca deweloperowi przy każdym projekcie, to stworzenie miejsca, które Mieszkańcy będą mogli nazwać „mój dom”. Czuje się radość, kiedy każdy z Mieszkańców wraca do swojego domu z sentymentem. Kiedy odnajduje tam spokój i ciszę, gdzie może odpocząć i nabrać pozytywnej energii. Każdą inwestycję dopasowuje się do potrzeb przyszłych Mieszkańców, ich oczekiwań i stylu życia. Każdy budynek to nie tylko projekt architektoniczny ale również otoczenie – w tym mała architektura, która ma być funkcjonalna i w szczegółach dopracowana dla komfortu jej użytkowników.
Grupa Partner z sukcesem realizowała już inwestycje na terenie Poznania i Wielkopolski. W Poznaniu, przy ulicy Świętowidzkiej powstała Willa Leśna, a przy ulicy Czystej zespół budynków wielorodzinnych. Na ukończeniu jest również ostatni projekt dewelopera czyli Osiedle Atrium Grunwald przy ulicy Bosej. Powodzeniem zakończyły się także projekty mieszkaniowe w Kórniku, Murowanej Goślinie, Tulcach, Słupcy i Szamotułach.
Idealnym uzupełnieniem oferty jest właśnie wprowadzana do sprzedaży Przystań Warta czyli kompleks 8 nowoczesnych i kameralnych lokali, zlokalizowanych w awangardowym budynku przy ulicy Starołęckiej. Położony na zboczu skarpy budynek z widokiem na Wartę spełni oczekiwania osób poszukujący ciszy i spokoju.

Poznań, ul. Daleka 14

60-124 Poznań
wielkopolskie

609 ... Pokaż numer
www

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Śródka OdNowa 2

Grupa Partner

Poznań, Nowe Miasto , Zawady

Powierzchnia:31,11  - 81,83 m2
Liczba pokoi:2 - 4
Liczba ofert:48
230 937,59  - 540 732,67 zł

Nadolnik Compact Apartments

Grupa Partner

Poznań, Nowe Miasto , Zawady

Powierzchnia:18,28  - 41,27 m2
Termin oddania:IV kwartał 2018
Liczba pokoi:1 - 2
Liczba ofert:226
Cena:111 150,00  - 262 200,00 zł

Atrium Sielska 22 - inwestycja wyprzedana

Grupa Partner

Poznań, Grunwald , Górczyn

Powierzchnia:36,50  - 99,50 m2
Termin oddania:II kwartał 2017
Liczba pokoi:1 - 4