Grupa Partner
Grupa Partner, inwestor apartamentów przy ulicy Starołęckiej nad Wartą, posiada wieloletnie doświadczenie na rynku mieszkaniowym. Wartość Grupy Partner opiera się na satysfakcji Klientów oraz partnerów biznesowych. Skrupulatnie przygotowana, a następnie zrealizowana zgodnie z założeniami i oczekiwaniami Klientów inwestycja Osiedle Atrium w Poznaniu to powód do dumy i ogromnej satysfakcji. To również idealny przykład tego, że funkcjonowanie na różnych płaszczyznach pozwala przyjąć rozsądną i nowoczesną politykę firmy, zgodną z potrzebami, trendami i oczekiwaniami rynku.
Idea, która przyświeca deweloperowi przy każdym projekcie, to stworzenie miejsca, które Mieszkańcy będą mogli nazwać „mój dom”. Czuje się radość, kiedy każdy z Mieszkańców wraca do swojego domu z sentymentem. Kiedy odnajduje tam spokój i ciszę, gdzie może odpocząć i nabrać pozytywnej energii. Każdą inwestycję dopasowuje się do potrzeb przyszłych Mieszkańców, ich oczekiwań i stylu życia. Każdy budynek to nie tylko projekt architektoniczny ale również otoczenie – w tym mała architektura, która ma być funkcjonalna i w szczegółach dopracowana dla komfortu jej użytkowników.
Grupa Partner z sukcesem realizowała już inwestycje na terenie Poznania i Wielkopolski. W Poznaniu, przy ulicy Świętowidzkiej powstała Willa Leśna, a przy ulicy Czystej zespół budynków wielorodzinnych. Na ukończeniu jest również ostatni projekt dewelopera czyli Osiedle Atrium Grunwald przy ulicy Bosej. Powodzeniem zakończyły się także projekty mieszkaniowe w Kórniku, Murowanej Goślinie, Tulcach, Słupcy i Szamotułach.
Idealnym uzupełnieniem oferty jest właśnie wprowadzana do sprzedaży Przystań Warta czyli kompleks 8 nowoczesnych i kameralnych lokali, zlokalizowanych w awangardowym budynku przy ulicy Starołęckiej. Położony na zboczu skarpy budynek z widokiem na Wartę spełni oczekiwania osób poszukujący ciszy i spokoju.

Poznań, ul. Daleka 14

60-124 Poznań
wielkopolskie

609 ... Pokaż numer
www

Zapytaj o szczegóły

  • Zapytaj o rabat lub ofertę specjalną.
  • Zapytaj o preferencje dla kupujących za gotówkę
  • Zapytaj o dostępność pomieszczeń dodatkowych (komórka lokatorska, miejsce postojowe, wózkarnia)

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Młyn nad Cybiną

Grupa Partner

Poznań, Nowe Miasto , Zieliniec

Powierzchnia:50,15  - 127,90 m2
Termin oddania:II kwartał 2018
Liczba pokoi:2 - 4
Liczba ofert:5
Cena:370 299,71  - 1 519 452,00 zł

Przystań Warta

Grupa Partner

Poznań, Nowe Miasto , Starołęka

Powierzchnia:66,82  - 165,53 m2
Termin oddania:III kwartał 2019
Liczba pokoi:3 - 5
Liczba ofert:4
Cena:400 920,00  - 1 311 257,00 zł

Nadolnik Compact Apartments

Grupa Partner

Poznań, Nowe Miasto , Zawady

Powierzchnia:19,43  - 32,07 m2
Termin oddania:IV kwartał 2018
Liczba pokoi:1 - 2
Liczba ofert:56
Cena:121 877,18  - 198 692,31 zł