INFORES Development
Działa na rynku od 1996 roku specjalizując się w nowoczesnych technologiach budowlanych, instalacyjnych i informatycznych. Zajmuje się projektowaniem i wykonaniem systemów alarmowych, monitoringu, instalacji p. poż., kontroli dostępu, sieci komputerowych i telekomunikacyjnych, instalacji elektrycznych oraz instalacji inteligentnych domów. 
We wszystkich specjalizacjach posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie, które pozwalają w bardzo trafny i efektywny sposób dobierać rozwiązania dla klientów.
 
Branżą typowo budowlaną firma zajmuje się z powodzeniem od kilku lat oferując bardzo elastyczną ofertę developerską. W jej ramach specjalizuje się głównie w budowie wolnostojących domów jednorodzinnych, a także domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Buduje na własnym gruncie i za własne środki, przez co gwarantuje klientom bezpieczeństwo, terminowość i skuteczność w działaniu. W budowaniu przede wszystkim stawia na jakość. Tereny pod inwestycje wybierane są bardzo starannie biorąc pod uwagę wszystkie czynniki ważne ze względu na prestiż i wygodę zamieszkania. 
 
Firma współpracuje z najlepszymi i doświadczonymi wykonawcami posiadającymi odpowiednią wiedzą i dysponującymi niezbędnym sprzętem budowlanym. Jest w stanie zaoferować i wykonać inwestycję w dowolnym standardzie, nie tylko w tzw. standardzie developerskim, ale również oddać dom kompleksowo wykończony. Skupia wokół siebie projektantów i najlepsze ekipy wykończeniowe, łącznie z wykonawstwem ogrodów. 

Przemyśl , ul. Mickiewicza 4

37-700 Przemyśl
podkarpackie

16 7 ... Pokaż numer
www

Zapytaj o szczegóły

  • Zapytaj o rabat lub ofertę specjalną.
  • Zapytaj o preferencje dla kupujących za gotówkę
  • Zapytaj o dostępność pomieszczeń dodatkowych (komórka lokatorska, miejsce postojowe, wózkarnia)

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Osiedle In Fiore Park

INFORES Development

Przemyśl, Przemyśl

Powierzchnia:35,00  - 100,00 m2
Termin oddania:I kwartał 2019