JMZ Inwestycje s.c.
JMZ INWESTYCJE s.c. to dynamicznie rozwijającą się firma deweloperska, która istnieje na rynku inwestycji mieszkaniowych od maja 2007 roku. Współwłaścicielami spółki są osoby posiadające ponad piętnastoletnie doświadczenie budowlane w realizacji budynków mieszkaniowych wielorodzinnych. Siedziba spółki mieści się przy ulicy Nałęczowskiej 30 w Lublinie.
 
Podstawą funkcjonowania spółki jest budowa domów wielorodzinnych w segmencie najatrakcyjniejszym cenowo dla nabywców mieszkań oraz zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa dla klientów, czemu służy bardzo konserwatywne podejście do finansowania przedsięwzięć oraz dostosowywanie ilości realizowanych projektów do bieżącego popytu rynkowego.
 
W 2010 r. spółka zakończyła budowę dwóch bloków wielorodzinnych w Lubinie przy ul. Biernackiego 12. Kolejną inwestycją spółki był wielorodzinny budynek mieszkalny przy ulicy Siemiradzkiego 34 w Lublinie, składający się z 64 lokali mieszkalnych i garaży wielostanowiskowego. Obiekt został oddany do użytkowania w sierpniu 2013 r.
 
JMZ INWESTYCJE s.c. to firma stawiająca na wysoką jakość wykonywanych usług oraz estetykę wykonania. Fachowe i przyjazne podejście do klienta to także jej cecha. Nasza firma dba o indywidualną ofertę, zapewniając fachowe doradztwo i opiekę na każdym etapie realizacji inwestycji, zachowując zawsze najwyższe standardy obsługi.

Lublin, ul. Nałęczowska 30

20-701 Lublin
lubelskie

Zapytaj o szczegóły

  • Zapytaj o rabat lub ofertę specjalną.
  • Zapytaj o preferencje dla kupujących za gotówkę
  • Zapytaj o dostępność pomieszczeń dodatkowych (komórka lokatorska, miejsce postojowe, wózkarnia)

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Magnolia Residence

JMZ Inwestycje s.c.

Łęczna, Łęczna

Powierzchnia:39,22  - 66,99 m2
Termin oddania:II kwartał 2016
Liczba pokoi:2 - 3