Labora Sp. z o.o.
Labora jest lubelską firmą budowlaną założoną w 1988 roku. Od 1992 roku prowadzi działalność na terenie Niemiec, gdzie wybudowała kilkanaście domów jednorodzinnych i około 800 mieszkań w okolicach Hamburga. Zdobyte tam doświadczenie wykorzystuje na rynku lubelskim. Cechuje ją rzetelność i profesjonalizm.
 
 
W systemie deweloperskim buduje domy jednorodzinne, wielorodzinne, segmenty bliźniacze i szeregowe w najbardziej atrakcyjnych dzielnicach Lublina. W ciągu ostatnich lat  realizacje, takie jak "Szeregowce z klasą", "Modern Style", "Skysteep" czy "Green Place", dzięki innowacyjności i wysokiemu prestiżowi, spotkały się z dużym uznaniem klientów.
 
Buduje również domy na indywidualne zlecenie na działkach klientów oraz pomaga w załatwieniu wszelkich formalności związanych z uzyskaniem zezwoleń budowlanych. Wykonuje budowy „pod klucz”, stany surowe oraz prace cząstkowe (fundamenty, dachy, elewacje) objęte 3 letnią gwarancją.
 
Ponad 20-letnie doświadczenie w budownictwie zobowiązuje. Zarówno na placu budowy, jak i poza nim firma stawia na najlepszych fachowców. Szybkość i precyzja w wykonywaniu prac to cechy, które łączą firmę z mistrzami.

Lublin, ul. Ułanów 7b

20-554 Lublin
lubelskie

Zapytaj o szczegóły

  • Zapytaj o rabat lub ofertę specjalną.
  • Zapytaj o preferencje dla kupujących za gotówkę
  • Zapytaj o dostępność pomieszczeń dodatkowych (komórka lokatorska, miejsce postojowe, wózkarnia)

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Osiedle w Lublinie - segmenty przy Willowej

Labora Sp. z o.o.

Lublin, Sławin , Sławin

Powierzchnia:135,27  - 183,65 m2
Termin oddania:I kwartał 2015