Matusewicz Development Sp. z o.o. S. k.


Matusewicz Development  wyłonił się z cenionej i działającej od blisko dwudziestu lat firmy Matusewicz Budowa Maszyn. To właśnie doświadczenie  i sukcesy w dziedzinie budownictwa specjalistycznego, inżynieryjnego oraz ekologicznego dały impuls do rozszerzenia działalności na obszar budownictwa mieszkaniowego.

Grupa doskonałych i kreatywnych specjalistów tworzących zgrany zespół  zaczęła realizować swoje projekty. Od tego czasu pod szyldem firmy Matusewicz Development powstają obiekty o najwyższym standardzie.

Zapewnienie  odbiorcom  znakomitych produktów zarówno pod względem architektonicznym jak i technologicznym dało oczekiwane rezultaty i przyniosło dynamiczny rozwój nowej firmy. Troskę o najwyższą  jakość zauważyć można w każdej sferze jej działalności począwszy od  doboru  materiałów poprzez zastosowanie określonych  technologii a kończąc na  wyborze kooperantów w dziedzinie usług. Każda inwestycja jest starannie  zaplanowana i monitorowana, co premiowane jest  terminowością oddawania do użytku mieszkań i lokali usługowych.

Szczególne uznanie firma zyskała wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. 

Wrocław, ul. Rybnicka 18

52-016 Wrocław
dolnośląskie

723 ... Pokaż numer
www

Mapa inwestycji

Lista inwestycji