MIŁY DOM Sp. z o.o.

MIŁY DOM Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach - Łabędach przy ul. Mechaników 15 ,jest firmą deweloperską i działa na rynku lokalnym od 2001 roku. Od roku 2004 Głównym udziałowcem Spółki jest Przedsiębiorstwo Budowlane "ROBUD". Spółka wykorzystuje olbrzymie, 20 letnie doświadczenie firmy Robud w zakresie budownictwa. Daje to ogromna szansę na optymalizację kosztów i uzyskanie właściwej relacji pomiędzy ceną a jakością. Umożliwia to również wybór najlepszych projektów, dostawców materiałów budowlanych, wyposażenia budynków, najnowocześniejszych technologii oraz przyszłościowych rozwiązań.


W zakresie działalności Spółki znajduje się :

  • Budowa budynków mieszkalnych i komercyjnych,
  • Zagospodarowanie i sprzedaż nieruchomości,
  • Wynajem nieruchomości,
  • Zarządzanie nieruchomościami.


Firma zajmuje się pozyskiwaniem terenów pod budownictwo mieszkaniowe, w bardzo atrakcyjnych dla przyszłych mieszkańców lokalizacjach. MIŁY DOM współpracuje z najlepszymi biurami architektonicznymi w kraju. Dokłada ogromnej staranności w fazie koncepcyjnej zabudowy , aby mieszkańcom żyło się w nowych mieszkaniach nie tylko komfortowo, ale również bezpiecznie, przy minimalnych kosztach eksploatacji.

 

Budownictwo realizowane jest w oparciu o najnowocześniejsze technologie oraz najwyższej jakości materiały, zapewniając wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie budynków. Spółka służy pomocą przy aranżacji mieszkań, przy wyborze oszczędnych rozwiązań , a także otrzymania kredytu bankowego na dogodnych warunkach.

Gliwice, ul. Mechaników 15

44-109 Gliwice
śląskie

32 2 ... Pokaż numer
www

Zapytaj o szczegóły

  • Zapytaj o rabat lub ofertę specjalną.
  • Zapytaj o preferencje dla kupujących za gotówkę
  • Zapytaj o dostępność pomieszczeń dodatkowych (komórka lokatorska, miejsce postojowe, wózkarnia)

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Osiedle Radosne

MIŁY DOM Sp. z o.o.

Gliwice, Gliwice

Powierzchnia:35,54  - 79,08 m2
Termin oddania:I kwartał 2019
Liczba pokoi:1 - 3

Osiedle Zamkowa

MIŁY DOM Sp. z o.o.

Gliwice, Gliwice

Powierzchnia:122,01  - 150,35 m2
Termin oddania:I kwartał 2019