NICKEL DEVELOPMENT SP. Z O.O.


Nickel Development jest częścią grupy kapitałowej Nickel i działa na rynku już od 1998. To rodzinna firma, która zajmuje się realizacją mieszkań i domów w Poznaniu oraz poza granicami Wielkopolski. Zdobywana przez lata wiedza i praktyka pozwala wdrażać coraz lepsze rozwiązania, które w bezpośredni sposób przekładają się na komfort mieszkańców. Deweloper do każdego zadania podchodzi z pasją i zaangażowaniem, co jeszcze bardziej podnosi jakość oferowanych produktów.

Jednym z wyróżników oferowanych inwestycji jest architektura, obok której nie sposób przejść obojętnie – nie bez przyczyny osiedla od Nickel Development uchodzą za jedne z najładniejszych w Poznaniu. Równie dużą wagę deweloper przykłada do lokalizacji. Poszukując terenu pod swoje projekty, bierze pod uwagę miejsca łączące w sobie bliskość niezbędnej infrastruktury, dostęp do komunikacji miejskiej, a także sąsiedztwo terenów zielonych, pozwalający na codzienny wypoczynek na świeżym powietrzu. Warto dodać, że inwestor współpracuje tylko z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, dzięki czemu mieszkańcy mogą cieszyć się funkcjonalnymi lokalami, pozwalającym optymalnie wykorzystać każdy metr kwadratowy powierzchni.

W 2012 roku firma powołała Dział Rozwoju Produktu, którego zadaniem jest monitorowanie twardych danych rynkowych, a także obserwacja aktualnych trendów. Dzięki temu oferta dewelopera idealnie wpisuje się w potrzeby i oczekiwania dzisiejszych klientów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom kupujących, Nickel Development nieustannie poszerza zakres usług. Klienci liczyć mogą m.in. na bezpłatną pomoc doradcy kredytowego. Innym ciekawym wariantem jest możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Osoby decydujące się na tę opcję mogą zaoszczędzić, czas i pieniądze, a co najważniejsze wprowadzić się do gotowego, dopasowanego do ich stylu „M”.

Za wszystkim tym stoi zespół ludzi o profesjonalnych umiejętnościach i niezwykłej charyzmie, co przekłada się partnerską atmosferę wewnątrz firmy i pozwala budować dobre relacje z partnerami i klientami. Najlepszym potwierdzeniem jakości usług, jak i produktów Nickel Development są zdobyte przez firmę wyróżnienia. Inwestor może pochwalić się m.in. tytułem Dewelopera Roku 2013 w zestawieniu przygotowanym przez Gazetę Finansową, miesięcznik Gentleman oraz Home&Market. Warto dodać, że Nickel Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich od początku jego istnienia. 

Suchy Las, ul. Krzemowa 1, Złotniki

62-002 Suchy Las
wielkopolskie

506 ... Pokaż numer
www

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Osiedle Naturama

NICKEL DEVELOPMENT SP. Z O.O.

Poznań, Jeżyce , Strzeszyn

Powierzchnia:36,80  - 74,99 m2
Termin oddania:III kwartał 2023
Liczba ofert:50
418 250,00  - 881 888,00 zł

ST_ART Piątkowo

NICKEL DEVELOPMENT SP. Z O.O.

Poznań, Stare Miasto , Piątkowo

Powierzchnia:59,55  - 92,80 m2
Termin oddania:III kwartał 2021
Liczba pokoi:1 - 4
Liczba ofert:5
586 283,00  - 836 510,00 zł

FIQUS Marcelin

NICKEL DEVELOPMENT SP. Z O.O.

Poznań, Grunwald , Grunwald - Osiedle

Powierzchnia:25,00  - 102,40 m2
Termin oddania:III kwartał 2023
Liczba ofert:124
307 024,00  - 1 017 614,00 zł