Spółdzielnia Mieszkaniowa Lazurowa


Spółdzielnia mieszkaniowa "Lazurowa" (Warszawa Bemowo) została założona przez mieszkańców osiedla, jako autonomiczne zrzeszenie, którego członkowie dobrowolnie połączyli swoje siły w celu realizacji wspólnych celów i aspiracji. SM „Lazurowa” działa jako przedsiębiorstwo, którego głównymi celami są zaspokojenie potrzeb ekonomicznych, społecznych i kulturalnych zrzeszonych osób, na zasadzie współposiadania i demokratycznego zarządzania.
 
Działalność spółdzielni Mieszkaniowej „Lazurowa” opiera się na wspólnym zarządzaniu. Do głównych zasad demokracji w ich spółdzielni zalicza się: samopomoc, wspólna odpowiedzialność, sprawiedliwość oraz solidarność. Tradycyjnie, wzorem pierwszych założycieli ruchu spółdzielczego, ich członkowie wyznają takie wartości etyczne jak: uczciwość, otwartość, odpowiedzialność społeczna, a także troska o innych mieszkańców osiedla.
 
Spółdzielnia nie ogranicza się jedynie do zarządzania istniejącymi nieruchomościami, stawia na rozwój. W ofercie ma tanie nowe mieszkania zlokalizowane na warszawskim Bemowie.

Warszawa, ul. Rozłogi 8

01-310 Warszawa
mazowieckie


Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Lazurowe Ogrody - inwestycja wyprzedana

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lazurowa

Warszawa, Bemowo , Chrzanów

Powierzchnia:30,33  - 115,98 m2
Termin oddania:I kwartał 2021
Liczba pokoi:1 - 5