Structur Concept Sp. z o.o.

Spółka Structur Concept istnieje na rynku warszawskim od ok. 14 lat i specjalizuje się w budowie niewielkich budynków wielorodzinnych oraz osiedli domów jednorodzinnych o wysokich walorach architektonicznych i wysokim standardzie. Powstanie Spółki poprzedzała 18 letnia działalność architektoniczna i deweloperska jej założyciela w Szwajcarii i Niemczech. Jego projekty znalazły uznanie specjalistów, inwestorów i mieszkańców licznych zrealizowanych budynków. Wyrazem tego jest przyznanie nagrody magazynu CASH między innymi za szczególne walory architektoniczne zrealizowanego osiedla „willi miejskich” „Seepark Rangsdorf" pod Berlinem.

 

Idea działalności Firmy opiera się na popularnym w Europie Zachodniej trendzie budowania małych domów mieszkalnych – „willi miejskich”. Taki rodzaj budownictwa pozwala kształtować architekturę w sposób indywidualny i kameralny, a tym samym sprzyja identyfikowaniu się z miejscem zamieszkania. Niewielka liczba rodzin ułatwia zawiązywanie więzi międzysąsiedzkich i daje poczucie bezpieczeństwa. Potwierdzeniem przyjętej idei są dotychczas wybudowane budynki w Warszawie m.in. przy ul. Wołodyjowskiego 51 i Al. Wilanowskiej 325 na Mokotowie, ul. Bajana 21 na Bielanach, ul. Domeyki 6 na Pradze oraz przy ul. Kołowej 46 na Targówku.

 

Inwestycje Structur Concept wyróżnia wysoka funkcjonalność mieszkań, właściwy dobór produktu w odniesieniu do lokalizacji oraz oczekiwań rynkowych, atrakcyjny stosunek ceny do jakości oraz wysokie standardy wykonawcze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, poszerzamy wachlarz naszych usług o usługi kredytowe celem zapewnienia Państwu finansowania u nas zakupu.

Warszawa, ul. Wołodyjowskiego 49a

02-724 Warszawa
mazowieckie

Zapytaj o szczegóły

  • Zapytaj o rabat lub ofertę specjalną.
  • Zapytaj o preferencje dla kupujących za gotówkę
  • Zapytaj o dostępność pomieszczeń dodatkowych (komórka lokatorska, miejsce postojowe, wózkarnia)

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Naukowa 16

Structur Concept Sp. z o.o.

Warszawa, Włochy , Stare Włochy

Powierzchnia:60,00  - 120,00 m2
Termin oddania:IV kwartał 2019

Koprzywiańska 25

Structur Concept Sp. z o.o.

Warszawa, Praga-Południe , Praga-Południe

Powierzchnia:41,00  - 73,00 m2
Termin oddania:IV kwartał 2019
Liczba pokoi:2 - 4