ZRB - Stanisław Romaniuk
Od 2000 r. Zakład Remontowo-Budowlany Stanisław Romaniuk zaczął budowę bloków mieszkalnych. W pierwszym etapie w budowie było 70 mieszkań, następnie w drugim powstały dwa bloki po 30 mieszkań. W latach od 2000 do 2006r. razem wybudowano 130 mieszkań przy ul. Janowskiej w Białej Podlaskiej. W tym samym okresie powstał także pawilon handlowy, który mieści się również przy ul. Janowskiej.
 
Od 2007 roku realizowane są kolejne przedsięwzięcie. W tym budowa osiedla Podmiejska przy ul. Podmiejskiej w Białej Podlaskiej. W nowych budynkach wielorodzinnych projektowane są windy towarowo-osobowe, które będą woziły mieszkańców na trzecie piętro, czyli czwartą kondygnację. Jest to nowe rozwiązanie, niestosowane dotychczas w mieście.
 
Osiedle Podmiejska staje się tym samym przyjaznym dla każdego. Bez żadnych barier architektonicznych.Mieszkanie może tutaj nabyć każdy i czuć się w nim swobodnie. Nowością są także miejsca postojowe na samochody w piwnicy budynku. Tradycyjnie w budynkach wielorodzinnych na osiedlu Podmiejska będą stosowane te same systemy grzewcze, gazowe i wodne, jak na ul. Janowskiej. Każdy właściciel mieszkania będzie płacić za media, z których korzysta, gdyż będzie miał umowę bezpośrednio z dostawcą i licznik. Rozwiązanie już sprawdzone, pozwalające zminimalizować koszty utrzymania, co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach.

Biała Podlaska, ul. Zygmunta Augusta 26/7

21-500 Biała Podlaska
lubelskie

83 3 ... Pokaż numer
www

Zapytaj o szczegóły

  • Zapytaj o rabat lub ofertę specjalną.
  • Zapytaj o preferencje dla kupujących za gotówkę
  • Zapytaj o dostępność pomieszczeń dodatkowych (komórka lokatorska, miejsce postojowe, wózkarnia)

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Osiedle Podmiejska III etap

ZRB - Stanisław Romaniuk

Biała Podlaska, Biała Podlaska

Powierzchnia:30,21  - 69,77 m2
Termin oddania:I kwartał 2019