Gdańsk - Nowe mieszkania i domy

O nas

W Gdańsku wciąż przybywa nowych inwestycji mieszkaniowych. Szeroka oferta nowych mieszkań i domów z Gdańska sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Najważniejsze, aby spośród wielu propozycji wybrać tą, która najlepiej spełnia nasze oczekiwania. DOPOZNANIA.PL to ogromna pomoc dla wszystkich, którzy poszukują własnego „M” na terenie Trójmiasta!
Co oferuje portal?

Przede wszystkim dostęp do obszernej i aktualnej bazy deweloperów z Trójmiasta i realizowanych przez nich inwestycji. Ponadto z myślą o złożonych i zróżnicowanych potrzebach osób zaglądających na nasz serwis, stworzyliśmy praktyczną wyszukiwarkę, która pomoże Państwu szybko i bezproblemowo znaleźć nowe mieszkania i domy według rozmaitych parametrów takich jak: rodzaj zabudowy, cena, stan wykończenia, typ parkingu i wiele, wiele innych.
Jeżeli jakaś inwestycja szczególne Państwa zainteresowała, zachęcamy do poznania szczegółów na jej temat. W tym celu należy odwiedzić zakładkę Newsy, gdzie znaleźć można najnowsze informacje o inwestycjach z rynku pierwotnego, które powstają na terenie Gdańska.

Korzystając z DOPOZNANIA.PL, będą Państwo zawsze na bieżąco! W zakładce Ważne i na temat czekają na Państwa informacje dotyczące nowości ze świata nieruchomości, kredytów hipotecznych oraz kwestii związanych z wyposażeniem nowego „M”.

Kupując nowe mieszkanie lub dom w Gdańsku, warto skorzystać z programu Mieszkanie dla Młodych. Dopłata MDM stanowi nieocenioną pomoc w spełnieniu marzenia o własnym kącie w Trójmieście. Warto zajrzeć do naszej zakładki MDM i przeczytać o nowelizacji ustawy o MDM, zasadach programu, limitach MDM Gdańsk i innych sprawach związanych z projektem. Dodatkowo przy każdej inwestycji kwalifikującej się do MDM, umieściliśmy specjalne oznaczenie. Wzrokowcom polecamy skorzystać z mapy, gdzie specjalnymi kolorami wyróżnione zostały promocje mieszkaniowe oraz nowe mieszkania i domy w MDM.

Zakup nowego mieszkania w Gdańsku może kosztować mniej niż Państwo myślą! W naszej zakładce Promocje publikujemy informacje o najnowszych promocjach deweloperskich z Gdańska!

Można nas znaleźć także na serwisach społecznościowych, takich jak: FacebookGoogle+Twitter

1.68