Murapol zdecydował się wybudować swoją nową inwestycję w Gdyni, czyli jednym z najbardziej popularnych miast w Polsce. Nadmorskie Tarasy to osiedle pełne innowacyjnych rozwiązań, nowoczesnych technologii oraz wielu komfortowych udogodnień. Jednym z większych atutów projektu jest jego lokalizacja. Jak zwykle Murapol zadbał o ten aspekt w dużym stopniu i sprawił, że będzie tu chciał zamieszkać każdy miłośnik przyrody i spokoju.

Nadmorskie Tarasy, jak sama nazwa wskazuje, mieści się bardzo blisko, bo tylko 2 km, od morza. W letnie dni będzie to idealna okazja, na przyjemną kąpiel, bądź uprawianie wszelkiego rodzaju sportów wodnych. Zimą można za to udać się na relaksujący i odświeżający spacer nad Bałtykiem. Deweloper usytuował swoje osiedle w pięknej dzielnicy Oksywie, przy ul. Śmidowicza i Nasypowej .W okolicy znajduje się również las i wiele terenów zielonych. Jednocześnie osiedle jest położone bardzo blisko centrum Gdyni i jej bogatej infrastruktury.

W ramach Nadmorskich Tarasów ma powstać 81 mieszkań. Będą się one odznaczać nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz eleganckim stylem, projektowanym w myśl aktualnych trendów na rynku deweloperskim. Warto zwrócić uwagę również na wnętrza lokali, które są bardzo dobrze nasłonecznione oraz przestronne, dzięki czemu świetnie odnajdą się tutaj zarówno rodziny z dziećmi oraz single i pary. W ofercie można znaleźć szeroki zakres metraży od 32 do 63 m2.