Anin Park


  • Warszawa, Wawer, Anin, ul. Pożaryskiego 71
mapa
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  • Powierzchnia: 46,00  - 116,00 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2018
41 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Podobne inwestycje w okolicy

Opis inwestycji Anin Park


ANIN PARK. LOKALIZACJA
Inwestycja Anin Park zlokalizowana jest przy ul. Pożaryskiego 71 u zbiegu ulic Szpotańskiego i IX Poprzecznej, co niewątpliwie stanowi o jej atrakcyjności. Oferuje ona bowiem znakomite połączenia komunikacyjne, w tym między innymi bezpośredni (zaledwie 3 minuty spacerem od naszej inwestycji) dostęp do stacji Szybkiej Kolei Miejskiej Warszawa - Anin, która dzisiaj ze względu na wysoką jakość pociągów oraz znakomite połączenia we wszystkie kierunki Warszawy, stanowi rodzaj naziemnego metra, jak również bardzo dobry i szybki dojazd do głównych arterii miejskich: Trasy Siekierkowskiej, Trasy Łazienkowskiej, ulic Grochowskiej i Marsa. 
Co więcej, lokalizację charakteryzuje sąsiedztwo obszernego Rezerwatu Leśnego im.  Króla Jana Sobieskiego (najstarszy, drugi co do wielkości kompleks leśny w Warszawie i największy w jej prawobrzeżnej części), niska zabudowa głównie willowa oraz brak dużych blokowisk i skupisk osiedli.
W odległości nieprzekraczającej 1 km znajduje się doskonale rozwinięta miejska infrastruktura: sklepy i punkty usługowo – handlowe, apteki, banki, stacje benzynowe, restauracje i kawiarnie oraz rodzinne Centrum Handlowe „Ferio Wawer” przy ul. Szpotańskiego, które powstało w zabytkowych, przedwojennych wnętrzach dawnej fabryki.
Okolica obejmuje także przedszkola, szkoły podstawowe oraz licea ogólnokształcące, liczne placówki edukacyjne dla dzieci i młodzieży (Centrum Promocji Kultury, Biblioteka Miejska), a także wiele interesujących obiektów krajoznawczych, zabytków kultury i atrakcyjnych miejsc dla rodzinnego wypoczynku.
Sympatycy aktywności sportowych znajdą w pobliżu rekreacyjne ścieżki biegowe, trasy rowerowe, a także położony nieopodal Ośrodek Sportu i Rekreacji, który oprócz basenu i fitness organizuje również sezonowe atrakcje, takie jak np. lodowisko w okresie zimowym.
 
STANDARD BUDYNKU I MIESZKAŃ
Anin Park  to nowoczesny budynek mieszkalny, wielorodzinny z 52 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu i funkcjonalnym układzie: lokale jednopoziomowe, dwu-, trzy- i cztero-pokojowe o powierzchni od 46m2 do 116m2. 
Dla lokali na parterze przewidziano tarasy i ogródki, usytuowane wokół budynku. Pozostałe mieszkania posiadać będą balkony i duże okna otwierające się na otaczającą zieleń. 
Pionową obsługę komunikacyjną zapewnią dwie klatki schodowe, każda z windą osobową zjeżdżająca także do garażu podziemnego, gdzie zlokalizowane będą pojedyncze miejsca postojowe. Na poszczególnych kondygnacjach zaprojektowano również komórki lokatorskie. Teren wokół inwestycji będzie ogrodzony i wyposażony w monitoring zewnętrzny.
Zasilanie w prąd, wodę i kanalizację zapewni sieć miejska, a centralne ogrzewanie – nowoczesna kotłownia gazowa.
Niewątpliwą zaletą będzie estetyczna elewacja budynku wykończona miejscami ozdobną wyprawą dekoracyjną. 
Inwestycja Anin Park to oaza oddechu w mieście. To adres z tradycją, który pozwala uwolnić się od zgiełku metropolii pozostając z nią w bliskim kontakcie. To wreszcie miejsce, w którym można wyostrzyć zmysły.

Szczegóły inwestycji Anin Park


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperGrupa Inwest
InwestycjaAnin Park
Typ nieruchomościMieszkania
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa
Miasto/StrefaAnin
Data zakończeniaI kwartał 2018
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia46,00  - 116,00 m2
Liczba pokoi2 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

osiedle monitorowane, osiedle zamknięte

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, szkoła, przedszkole, sklep spożywczy, centrum handlowe

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

taras, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

52

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacje  • Powierzchnia: 46,00  - 116,00 m2
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  • Termin oddania: I kwartał 2018

Zapytaj o szczegóły

Anin Park

ul. Szaserów, Warszawa