Apartamenty Dąbie - inwestycja wyprzedana


  • Wrocław, Śródmieście, Biskupin, ul. Rzeźbiarska 5-13
  • Powierzchnia: 60,00 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Apartamenty Dąbie - inwestycja wyprzedana


Osiedle położone przy ulicy Wiwulskiego to nowe apartamenty na sprzedaż w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji rezydencjonalnych Wrocławia. Niska, willowa i szeregowa zabudowa wrocławskiej Wielkiej Wyspy, otulona dwoma dużymi parkami (Szczytnicki i Nadodrzański), to autentyczna enklawa spokoju, położona zaledwie kilka minut drogi od ścisłego centrum miasta. Architektura Apartamentów Dąbie nawiązuje do charakteru przedwojennych osiedli willowych. Elewacje 5 niskich budynków wykończono przy użyciu piaskowca i drewna, wzbogaconych o elementy ze stali szlachetnej i szkło. Wewnątrz mieszczą się 54 jedno- i dwupoziomowe mieszkania o powierzchni od 60 do 190 m2. Każde z nich posiada taras lub balkon z widokiem na całoroczny ogród. Apartamenty wyposażone są w duże mahoniowe okna, drewniane parapety, wideodomofony, klimatyzację, zewnętrzne rolety. Istnieje także możliwość instalacji kominka. W podpiwniczeniu budynków znajdują się nie tylko garaże, do których dostęp ułatwia nowoczesna cichobieżna winda, ale także pomieszczenia fitness z sauną, jacuzzi i siłownią.
 
Po sąsiedzku znajdują się najcenniejsze wrocławskie zabytki - Hala Stulecia oraz modernistyczne osiedle WUWA. 10 minut spacerem dzieli osiedle od około 100-hektarowego Parku Szczytnickiego z Pergolą, romantycznymi alejkami, Ogrodem Japońskim i mnóstwem zacisznych, urokliwych zakamarków. W pobliżu znajdują się m.in. wrocławskie ZOO, stanica żeglarska, czy boisko lokalnej drużyny piłkarskiej (Ślęza Wrocław). W odległości kilku minut jazdy tramwajem lub samochodem znajdziemy basen, kino i centrum handlowe. Całoroczna oferta rekreacyjna Hali Stulecia (koncerty, wystawy) znajduje się na wyciągnięcie dłoni. Bardzo blisko położone są także kampusy 4 wrocławskich wyższych uczelni (Politechniki, Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Przyrodniczego i Uniwersytetu Wrocławskiego).
 
Sąsiadujące z osiedlem nadodrzańskie łąki i wały, to jedne z ulubionych terenów spacerowych i rowerowych mieszkańców Biskupina. Bezpieczeństwa mieszkańców osiedla strzeże całodobowa ochrona. Jego teren jest także ogrodzony i wyposażony w monitoring. Dodatkowym atutem lokalizacji jest łatwy dostęp do alternatywnych wobec samochodu środków komunikacji: 4 linie autobusowe (2 dzienne i 2 nocne), 4 linie tramwajowe oraz stacja rowerów miejskich, dają duże poczucie swobody. 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Apartamenty Dąbie - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperWPBM MÓJ DOM S.A.
Apartamenty Dąbie - inwestycja wyprzedana
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatWrocław

Miasto/StrefaBiskupin
Data zakończeniaII kwartał 2020
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia60,00 m2
Liczba pokoiBrak informacji

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny, willa miejska, apartamentowiec

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, osiedle monitorowane, osiedle zamknięte , usługi, basen

Otoczenie

centrum sportowe, basen, boisko sportowe, park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, plac zabaw dla dzieci, centrum handlowe

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe, 2-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras

Liczba planowanych mieszkań

270

Liczba planowanych budynków

5


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeApartamenty Dąbie - inwestycja wyprzedana

ul. Powstańców Śląskich 2-4, Wrocław