Apartamenty Esencja


  • Poznań, Stare Miasto, Stare Miasto - Osiedle, ul. Garbary
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 25,00  - 92,00 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Apartamenty Esencja


Ostatnia szansa na gotowe apartamenty w tym roku! Odbiór kluczy przed świętami! 

Cytadela i Stary Rynek w zasięgu ręki

Echo Investment oferuje prestiżowe apartamenty w sąsziedztwie Starego Rynku w Poznaniu. Apartamenty Esencja to połączenie dobrej lokalizacji oraz ciekawej architektury i nowoczesnej zabudowy. Każdy nowy lokator będzie mógł cieszyć się wygodną przestrzenią, którą będzie mógł w łatwy sposób zaaranżować oraz dostosować do swojego charakteru i potrzeb. Projekt obejmuje projekty o powierzchniach od 25 do 92 m2 i układach od kawalerek do 4-pokojowych. Tym samym miejsce dla siebie znajdą tu zarówno single, jak i rodziny z dziećmi czy osoby lubiące przestrzeń. Całość uzupełnia wyposażenie lokali w smart rozwiązania od firmy Somfy.

Poza funkcjonalnymi lokalami na terenie Apartamentów Esencja znaleźć można również podziemny parking, a ciekawie zaprojektowane części wspólne uzupełnia prywatny paczkomat. Nie zabrknie tu również placu zabaw dla najmłodszych, stojaków na rowery oraz ładowarek do samochodów elektrycznych.

LOKALIZACJA
Mieszkańcy Apartamentów Esencja cieszyć się mogą wszelkimi zaletami Starego Miasta. Bliskość Starego Rynku i wszelkich jego zalet sprawia, że co dzień można odwiedzać te miejsce. Studentów i młodszych mieszkańców ucieszy również bliskość Warty i terenów nadwarciańskich, w tym KontenerART. W pobliżu znajduje się również Park Cytadela, gdzie co dzień można wybrać się na spacer lub jogging. Klienci decydujący się na tę lokalizację bez problemu będą mogli podróżować po Poznaniu zarówno dzięki komunikacji miejskiej, jak i własnym autem, jedną z głównych ulic miasta – ul. Garbary.

Handel
Apartamenty Esencja znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji, jeśli chodzi o bliskość punktów handlowych. Bardzo blisko znaleźć można Biedronkę oraz Lidl, nieco dalej znajduje się drogeria Rossman, zaś na samej ul. Garbary znaleźć można kilka sklepów sieci Żabka oraz inne ciekawe dyskonty. W niewielkiej odległości działają również dwa popularne poznańskie place targowe – plac Wielkopolski oraz plac Bernardyński, gdzie nabyć można m.in. świeże warzywa i owoce. W pobliskiej piekarni kupić można zaś świeże pieczywo i wyroby cukiernicze.

Usługi
W niedalekim sąsiedztwie nowych mieszkań na Garbarach od Echo Investment znaleźć można kilka placówek banków, w tym Millenium Bank, Idea Bank czy Santander. Bez problemów korzystać można również z usług Poczty Polskiej. Nieopodal znajduje się Wojewódzki Urząd Pracy. Mieszkańcy inwestycji będą mogli korzystać też z zalet pobliskich lokali gastronomicznych, w tym NIFTY No. 20, Piwna Stopa czy Why Thai. Z łatwością znaleźć też można ciekawą kawiarnie, w której napić się można nie tylko pysznej kawy – należą do nich Gołębnik, Lawenda Cafe&Lunch czy Momo.

Komunikacja
Ul. Garbary to jedna z głównych ulic Poznania – można dzięki niej dojechać bez problemów w każdą część miasta. Jest również bardzo dobrze uzupełniona w komunikację miejską – mieszkańcy Apartamentów Esencja będą mogli korzystać z przystanków autobusowych – Grochowe Łąki oraz Małe Garbary (linie 100, 147, 151, 160, 163, 167, 174, 176, 190, 248, 603 oraz 911). Poza tym podróżować będą mogli również tramwajami z przystanku Małe Garbary – linia T8.

Sport i rekreacja
Apartamenty Esencja znajdują się koło jednego z najpopularniejszych parków miasta – Parku Cytadela, obejmującego bardzo duży obszar. Tym samym jest to idealne miejsce do uprawiania sportów na świeżym powietrzu, takich jak nordic walking czy jogging. Nieco dalej znaleźć można Park Stare Koryto Warty, przy którym znajduje się popularne miejsce – KontenerART.

Kultura i rozrywka
W pobliżu Apartamentów Esencja znajduje się Stary Rynek, a na nim ogrom miejsc szerzących wśród Poznaniaków kulturę. Wymienić pośród nich można Muzeum Historii Miasta Poznania czy Muzeum Archeologiczne. Warto dodać, że Stary Rynek to również popularne Poznańskie Koziołki oraz zabytkowe fontanny – Prozerpiny oraz Apolla. Również na obszarze Parku Cytadela znaleźć można kilka ciekawych punktów – wśród nich, znajdujące się najbliżej inwestycji, Fort Winiary oraz Muzeum Armii Poznań.  Nowe mieszkanie blisko Starego Rynku w Poznaniu to także doskonały wybór dla osób lubiących życie nocne. Szeroki wybór pubów i klubów muzycznych z pewnością spełni ich oczekiwania.

Szczegóły inwestycji Apartamenty Esencja


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperEcho Investment S.A.
Apartamenty Esencja
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaStare Miasto - Osiedle
Powierzchnia25,00  - 92,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

apartamentowiec

Infrastruktura

usługi, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, boisko sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe, kościół

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon

Liczba planowanych budynków

2


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeApartamenty Esencja

ul. Garbary 95, Poznań