Astra Park


  • Gdańsk, Jasień, ul. Turzycowa
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 31,12  - 103,60 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2017
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Astra Park


Astra Park – Twój kawałek nieba na ziemi!
 
ASTRA PARK to doskonała całość – połączenie cząstki ziemskiej (Park) z kosmiczną (Astra). To osiedle stworzone z myślą o ludziach wyjątkowych, poszukujących piękna, relaksu i wygody. To miejsce dla ludzi, którzy cenią sobie oryginalność i unikalną architekturę.
 
Na terenie osiedla stworzyliśmy niepowtarzalny klimat zabudowy, tworząc dla jego mieszkańców unikatowe tereny rekreacyjne.
 
Zadbaliśmy, by zarówno architektura, jak i zlokalizowana na osiedlu strefa rozrywki nawiązywały swoim designem do idei obserwacji gwiazd i kosmosu.
 
Wyjątkowość miejsca podkreślają malownicze oczko wodne, otoczone ławeczkami i alejkami spacerowymi, teleskopy oraz kosmiczny plac zabaw. Całość wkomponowaliśmy w otaczającą osiedle zieleń.
 
Osiedle ASTRA PARK tworzy zespół czteropiętrowych budynków wyposażonych w windy, z podziemnymi halami garażowymi oraz komórkami lokatorskimi. Zaprojektowaliśmy je z rozmachem i dbałością o detal architektoniczny. Usytuowanie budynków pozwala na optymalne doświetlenie mieszkań oraz wykorzystanie pięknych walorów krajobrazowych. Nowoczesna elewacja oraz przestronne balkony i parterowe mieszkania z ogródkami dodatkowo podnoszą atrakcyjność osiedla.
 
Wszystko to sprawia, że ASTRA PARK to zupełnie wyjątkowe osiedle – idealne miejsce do życia.
 
WYJĄTKOWA LOKALIZACJA NA WYJĄTKOWYM OSIEDLA
 
Osiedle ASTRA PARK od strony północnej graniczyć będzie z nowymi osiedlami mieszkaniowymi, a od południowej otaczać je będzie zieleń łąk. Zachodnia część osiedla położona jest bezpośrednio przy ul. Turzycowej, w drugiej linii zabudowy od ulicy Jabłoniowej zapewniającej szybki dojazd do Trójmiejskiej Obwodnicy (5 min.), do Gdańska Głównego (12 min.), natomiast do Wrzeszcza (15 min.).
 
Osiedle powstaje w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk-Jasień z dobrze funkcjonującymi liniami autobusowymi oraz planowaną linią tramwajową. Życie na naszym osiedlu będzie więc wygodne i przyjemne, a każdy z mieszkańców będzie mógł się zrelaksować zaraz po wyjściu z domu.
 
TERMIN REALIZACJI – III kwartał 2017r.

Szczegóły inwestycji Astra Park


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperACTIVA Sp. z o.o.
Astra Park
Województwopomorskie
Miasto/PowiatGdańsk

Miasto/StrefaJasień
Data zakończeniaIII kwartał 2017
Powierzchnia31,12  - 103,60 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, apteka, komunikacja miejska, usługi, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, sklep spożywczy

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Winda

tak

Ogród

tak

Liczba planowanych budynków

5


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeAstra Park

ul. Jabłoniowa 29a/12, Gdańsk