Atal Malta - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Wołkowyska
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  • Powierzchnia: 36,08  - 111,01 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Atal Malta - inwestycja wyprzedana


ATAL Malta to jeden z najciekawszych kompleksów na mieszkaniowej mapie poznańskich Rataj. Nowa inwestycja w pobliżu Jeziora Maltańskiego zakłada realizację 6-kondygnacyjnego budynku , w którym powstanie 130 funkcjonalnych mieszkań o układach 2-, 3- i 4-pokojowych oraz metrażach mieszczącym się w przedziale od 36,08 do 111,01 m2. Tak szeroki wybór powierzchni sprawia, że przy ul. Wołkowyskiej swoje własne cztery kąty znajdzie zarówno singiel, senior, jak i rodzina z dziećmi, której zależy na przestronnym „M”. Wszystkie lokale zostały stworzone z myślą o maksymalnym komforcie ich przyszłych właścicieli. Najlepszym tego dowodem są atrakcyjne powierzchnie dodatkowe, które pozwolą na niezapomniane spotkania w gronie najbliższych czy relaks po aktywnym dniu tuż za progiem. Właściciele lokali parterowych będą mogli cieszyć się dużymi ogródkami, z kolei mieszkania ulokowane na wyższych kondygnacjach posiadać będą przestronne tarasy. W trosce o wygodę zmotoryzowanych mieszkańców, deweloper Atal zadbał o parking podziemny na 94 pojazdy oraz 42 naziemne miejsca postojowe. Do dyspozycji nabywców nowych mieszkań w ATAL Malta będą także cichobieżne windy i komórki lokatorskie, a cała inwestycja zostanie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Równie interesująco prezentować się otoczenie budynku. Na zewnątrz powstanie elegancki dziedziniec, szerokie chodniki, ławki, trawniki oraz inne elementy małej architektury. Nie można także zapomnieć o monochromatycznej elewacji z kontrastującymi detalami, która sprawia, że budynek nabiera eleganckiego i niepowtarzalnego charakteru. Z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców, teren inwestycji przy ul. Wołkowyskiej zostanie ogrodzony i wyposażony w system monitoringu.

LOKALIZACJA
Nowa inwestycja dewelopera Atal realizowana jest na trenie poznańskich Rataj, nieopodal Jeziora Maltańskiego. Taka lokalizacja łączy w sobie wiele zalet i zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. W okolicy proponowanego kompleksu mieszkaniowego działa wiele sklepów i punktów usługowych oraz galerie handlowe. Nie brakuje tu także ośrodków zdrowia, aptek, urzędów, poczty, baków czy gabinetów weterynaryjnych. Ze względu na dużą ilość szkół i przedszkoli, zakup nowego mieszkania na Ratajach polecić należy rodzinom z dziećmi. W okolicy ATAL Malta zlokalizowana jest także Politechnika Poznańska, co z kolei zainteresować powinno prywatnych inwestorów, którzy chcieliby zarobić na wynajmie. Doskonałe położenie w połączeniu z wysoką jakością nowych mieszkań od dewelopera Atal to gwarancja najemców, a co za tym idzie zysku.

Poznańskie Rataje to także doskonale zorganizowana komunikacja z innymi częściami Poznania, dzięki licznym liniom autobusowym i tramwajowym, które kursują w okolicy bez problemu można dostać się do dowolnego punktu na mapie miasta. Jednak po męczącym, wyczerpującym dniu nieocenione okaże się sąsiedztwo własnego „M”. Jezioro Maltańskie, które podziwiać można z okiem ATAL Malta to prawdziwa gratka dla miłośników sportu oraz tych, którzy preferują błogie lenistwo.

Okolica ATAL Malta to niezwykle komfortowa przestrzeń, która spełni oczekiwania wszystkich poszukujących odpowiedniej proporcji pomiędzy życiem w dużym, dynamicznie rozwijającym się mieście a dostępem do terenów rekreacyjnych.

Handel
W pobliżu ATAL Malta działa wiele sklepów, a także Galeria Malta, w której poza sklepami znanych sieci odzieżowych i obuwniczych mieszczą się kawiarnie, księgarnie, salon fryzjerski oraz wiele innych obiektów.  

Usługi
W okolicy oferowanych mieszkań zlokalizowane są urzędy pocztowe, banki, salony fryzjerskie oraz lokale gastronomiczne, takie jak: Samurai Sushi Bar, Pizzeria Grando, Fitway Cafe&Lunch, Sygnatura Cafe, Fyrtel, 3 Kolory.

Komunikacja
Inwestycja od dewelopera Atal jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. W pobliżu kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu podróż do szkoły, pracy czy w inny punkt na mapie Poznania nie stanowi najmniejszego problemu. Z kolei sąsiednia ulica Baraniaka pozwala zmotoryzowanym mieszkańcom na szybki dojazd do centrum. Osoby wybierające się poza granice Poznania skorzystać mogą z autostrady A2 lub oddalonej o kilkanaście minut stacji Poznań Garbary.

Edukacja
W pobliżu nowych mieszkań na Ratajach działa wiele placówek edukacyjnych. Można wśród nich wymienić: Przedszkole nr 6 Polne Kwiatki, Prywatne Przedszkole Bajkowa Polanka, Przedszkole Językowo-Artystyczne Twórcze Misie, Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego, Szkołę Podstawową nr 51 im. Bronisława Szwarca, ZSO nr 4 im. J. Tischnera.

Opieka medyczna
Kolejną zaletą posiadania nowego mieszkania w inwestycji ATAL Malta jest dobry dostęp do służby zdrowia. W pobliżu znajdują się: Eurodent, CERMED, Centrum Medicorver Malta. Właściciel zwierząt skorzystać mogą z usług Przychodni Weterynaryjnej Na Polance.

Sport i rekreacja
Właściciele nowych mieszkań w inwestycji ATAL Malta będą mogli cieszyć się bliskością znanych i lubianych terenów rekreacyjnych, wśród których wymienić można Park Tysiąclecia i Nowe ZOO. Na szczególną uwagę zasługuje Jezioro Maltańskie, zapewniające dostęp do licznych atrakcji, takich jak: Termy Maltańskie, Kolej Parkowa Maltanka, Pole Golfowe Malta Ski, Malta Yacht. Malta to także doskonała przestrzeń na spacer, do joggingu, jazdy na rowerze czy na rolkach. W sezonie zimowym warto odwiedzić działające tu sztuczne lodowisko.

Kultura i rozrywka
W wolnym czasie warto skorzystać z atrakcji, jakie oferuje Malta. Miłośnicy kina do dyspozycji mają zlokalizowane w Galerii Malta Multikino. Warto dodać, że w odległości zaledwie 3 km zlokalizowany jest poznański Stary Rynek, na którym znaleźć można modne lokale, puby oraz kluby muzyczne.

Szczegóły inwestycji Atal Malta - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperAtal S.A.
Atal Malta - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaRataje
Data zakończeniaII kwartał 2019
Powierzchnia36,08  - 111,01 m2
Liczba pokoi2 - 4

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, usługi

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, centrum sportowe, basen, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, usługi, centrum handlowe, kościół

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania, Lokale

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

130

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeAtal Malta - inwestycja wyprzedana

ul. Wołkowyska 4, Poznań