Biskupia - inwestycja wyprzedana


  • Włocławek, ul. Biskupia
  • Powierzchnia: 38,00  - 115,00 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Biskupia - inwestycja wyprzedana


Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w pobliżu malowniczego parku i rzeki Zgłowiączki, powstał budynek mieszkalny Biskupia. Atrakcyjna lokalizacja łączy zalety mieszkania w mieście z możliwością korzystania z uroków terenów zielonych. W pobliskim sąsiedztwie znajduje się zabytkowa gotycka Katedra, kościół Św. Witalisa, klasztor o.o. Franciszkanów, Muzeum Ziemi Kujawskiej, Teatr Impresaryjny, Multikino. Takie usytuowanie budynku zachęca do zwiedzania ciekawych miejsc miasta oraz korzystania z atrakcji kulturalnych.

 

Dojazd do centrum Włocławka samochodem zajmuje niespełna 3 minuty. Budynek Biskupia położony jest w pobliżu węzła drogi krajowej E1 oraz licznych linii autobusowych, umożliwiających wygodne i szybkie przemieszczanie się do pracy, szkoły. Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest również bliskość licznych instytucji oraz placówek użyteczności publicznej. Połączenie tych zalet z doskonałą komunikacją miejską czynią tę lokalizację przyjazną dla przyszłych mieszkańców, jednocześnie podkreślając kameralną przestrzeń wśród zieleni parku.

 

Budynek mieszkalny Biskupia charakteryzuje się niską, przyjazną zabudową, której projekt wyróżnia się spośród bliskiego otoczenia, jednocześnie nadając nowy wymiar zabudowy dzielnicy Śródmieście. Unikalny charakter inwestycji podkreśla nowoczesna i funkcjonalna architektura. Wewnątrz znajdują się nowocześnie rozplanowane mieszkania o powierzchni od 38 m2 do 115 m2 z balkonami i tarasami. W większości z nich istnieje możliwość łączenia pomieszczeń, co stwarza szanse indywidualnego kształtowania przestrzeni tak, aby idealnie spełniała potrzeby mieszkańców. Inwestycja przy ulicy Biskupiej, doskonale łączą wygodę z komfortem. Dla zmotoryzowanych przygotowano garaż podziemny ze stanowiskami postojowymi. Atutem Biskupiej jest optymalne zagospodarowanie terenu działki. Na terenie posesji będzie dostępnych 9 miejsc postojowych oraz dodatkowe 3 garaże. Nad nimi zaprojektowano przestronne tarasy. Bezpieczeństwo i komfort dla mieszkańców gwarantuje ogrodzenie inwestycji. Budynek wykonany jest z najlepszych tradycyjnych materiałów budowlanych. Mieszkania zostały oddane do użytku w tzw. standardzie deweloperskim, tj. w stanie surowym, przygotowanym do indywidualnej aranżacji i wykończenia przez właściciela. Budynek mieszkalny cechuje nowoczesna, elegancka forma i dbałość o detale architektoniczne oraz wysoki standard wykończenia.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Biskupia - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperBudizol Sp. z o.o. S.K.A.
Biskupia - inwestycja wyprzedana
Województwokujawsko-pomorskie
Miasto/PowiatWłocławek

Data zakończeniaIII kwartał 2020
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia38,00  - 115,00 m2
Liczba pokoiBrak informacji

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski

Infrastruktura

osiedle zamknięte

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, plac zabaw dla dzieci, kościół

Parking

garaż w budynku, hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeBiskupia - inwestycja wyprzedana

Włocławek, ul. Witosa 2