Bliski Marcelin


  • Poznań, Grunwald, Junikowo, poznański, ul. Jeleniogórska
  • Liczba pokoi: 3
  • Powierzchnia: 67,41  - 67,54 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2022
Pokaż inwestycję na mapie3 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Opis inwestycji Bliski Marcelin


Bliski Marcelin to nowe osiedle mieszkaniowe, powstające przy ulicy Jeleniogórskiej 14 w Poznaniu. Za realizację projektu odpowiada deweloper Nexity Polska Sp. z o.o.

W ramach inwestycji oddany zostanie 5-piętrowy budynek, mieszczący łącznie 139 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach. Klienci zainteresowani zakupem nowego mieszkania na Grunwaldzie wybierać mogą pomiędzy układami 1-, 2-, 3- i 4-pokojowymi. Z myślą o indywidualnych potrzebach kupujących, deweloper zaplanował lokale, mieszczące się w przedziale od 26 do 86 m2. W ofercie znaleźć można zarówno mieszkania z aneksami, jak i oddzielnymi kuchniami. Realizowane w ramach projektu Bliski Marcelin mieszkania dysponować będą balkonami i ogródkami. Dodatkowo nabywcy zyskają dostęp do komórek lokatorskich.

Na terenie inwestycji znajdzie się także podziemna hala garażowa, naziemne miejsca postojowe oraz stojaki na rowery. Na parterze powstanie lokal usługowy. Dla podwyższenia poziomu bezpieczeństwa, deweloper postawił na monitoring oraz ochronę.

LOKALIZACJA
Bliski Marcelin to adres dedykowany wszystkim klientom, poszukującym nowego mieszkania na Junikowie. Ta część dzielnicy Grunwald łączy w sobie wiele zalet, oferując swoim mieszkańcom codzienny komfort.

W pobliżu ulicy Jeleniogórskiej zlokalizowany jest Las Marceliński z licznymi ścieżkami, trasami rowerowymi, placami zabaw i atrakcjami, zachęcającymi do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Ponadto w okolicy znaleźć można Stadion Poznań, kino oraz centrum rozrywki dla dzieci.

Grunwald to doskonale rozwinięta dzielnica, w której wszystko jest pod ręką. W sąsiedztwie inwestycji Bliski Marcelin działają m.in. sklepy, punkty usługowe, lokale gastronomiczne, siłownie, apteki, ośrodki zdrowia oraz placówki edukacyjne. Kolejną zaletą wynikającą z posiadania nowego mieszkania na Grunwaldzie jest dostęp do rozbudowanej komunikacji miejskiej. Dzięki kursującym w okolicy autobusom i tramwajom w sprawny sposób dotrzeć można do centrum oraz innych dzielnic Poznania.

 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Bliski Marcelin


DeweloperNexity Polska Sp. z o.o.
Bliski Marcelin
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaJunikowo
Data zakończeniaIV kwartał 2022
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia67,41  - 67,54 m2
Liczba pokoi3

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
BM.B.LM.1.C.81M67,54 m23 pok.1b.d. rzut
BM.B.LM.3.C.104M67,41 m23 pok.3b.d. rzut
BM.B.LM.3.C.105M67,54 m23 pok.3b.d. rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

osiedle monitorowane, usługi

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, boisko sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

139

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeBliski Marcelin

ul. Milczańska 1, Poznań

61 333 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę