Bloki wielorodzinne w Kolbuszowej, ul. Jana Pawła II - inwestycja wyprzedana


  • Kolbuszowa, kolbuszowski, ul. Jana Pawła II
  • Liczba pokoi: 2 - 5
  • Powierzchnia: 46,22  - 86,88 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Bloki wielorodzinne w Kolbuszowej, ul. Jana Pawła II - inwestycja wyprzedana


Gotowe do odbioru mieszkania w blokach przy ul. Jana Pawła II w Kolbuszowej. Aktualna oferta sprzedaży obejmuje ostatnie wolne mieszkania i lokale usługowe.

LOKALIZACJA
Osoby, które marzą o nowym mieszkaniu w niewielkim mieście na podkarpaciu, powinny pochylić się nad ofertą Bloków wielorodzinnych w Kolbuszowej. Miasto to położone jest nad rzeką Nil, na skraju Puszczy Sandomierskiej. Jednocześnie jest ono w pełni wyposażone w niezbędną infrastrukturę miejską, pozwalającą mieszkańcom korzystać z takich dóbr jak punkty usługowe, handlowe, gastronomicznych czy edukacyjne. Nie braknie też siłowni oraz atrakcji turystycznych, do których zaliczyć można Muzeum Kultury Ludowej.

Handel
Nabywcy nowych mieszkań w Blokach wielorodzinnych w Kolbuszowej, nie będą się musiały martwić o to, gdzie będą robić zakupy pierwszej potrzeby. W pobliżu znaleźć można sieciówki, takie jak Biedronka, InterMarche, Delikatesy Centrum czy sklep budowlany PBS Mrówka. Znaleźć tu można również mniejsze sklepy, jak Sklep Orzech. Ciekawym punktem jest również sklep ePrezenty.pl, gdzie nabyć można spersonalizowane podarunki na każdą okazję.

Usługi
Na ul. Jana Pawła II, poza inwestycją Grupy Rogala, zaleźć można także Urząd Pocztowy. W pobliżu znajduje się również Urząd Miejski, Sąd Rejonowy w Kolbuszowej Dolnej oraz Urząd Skarbowy. Poza tym w pobliżu znaleźć można wiele restauracji czy pizzerii, w tym Restauracja C.K.”Galicja” czy Pizzeria Klan. W sąsiedztwie znajduje się również cukiernia Wróbel.

Opieka medyczna
Właściciele nowych mieszkań w Blokach Wielorodzinnych będą mogli korzystać z usług oferowanych przez poradnie rehabilitacyjną Sławomira Mokrzyckiego, ORTHOPRO Indywidualnej Praktyki Lekarskiej czy Prywatnych gabinetów specjalistycznych ginekologiczno-położniczych. Nieopodal znajduje się również Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II. Wszelkie recepty będzie za można zrealizować w Aptece Mojej Mamy lub Aptece MEDIMO.

Edukacja
Do punktów edukacyjnych w pobliżu ul. Jana Pawła II w Kolbuszowej zaliczyć można Przedszkole publiczne nr 1, Przedszkole nr 2, Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939r.  czy Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara. Do pobliskich uczelni wyższych zaliczyć zaś można Mielecką Szkołę Biznesu czy Państwową Szkołę Muzyczną I Stopnia.

Sport i rekreacja
Mieszkańcy Bloków wielorodzinnych będą mogli korzystać z Krytej Pływalni „Fregata”, która również znajduje się przy ul. Jana Pawła II. Ci, którzy wolą inne formy sportu, korzystać będą mogli z centrum sportowo-rekreacyjnego Active Sport Janusz Mytych.

 

Deweloper: Devkol sp. z o. o. sp. k.

Strona internetowa inwestycji: www.devkol.pl 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Bloki wielorodzinne w Kolbuszowej, ul. Jana Pawła II - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperGrupa Rogala
Bloki wielorodzinne w Kolbuszowej, ul. Jana Pawła II - inwestycja wyprzedana
Województwopodkarpackie
Miasto/PowiatKolbuszowa

Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia46,22  - 86,88 m2
Liczba pokoi2 - 5

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

usługi, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

usługi, szkoła, basen, sklep spożywczy

Parking

garaż w budynku, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania, Lokale

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe, 2-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

54

Liczba planowanych budynków

2


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeBloki wielorodzinne w Kolbuszowej, ul. Jana Pawła II - inwestycja wyprzedana

ul. Jagiellończyka 13/21, Mielec