Bogucianka 159


  • Kraków, Podgórze, Dębniki, ul. Bogucianka
mapa
  • Liczba pokoi: 5
  • Powierzchnia: 143,08  - 156,57 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2019
10 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji Bogucianka 159


Bogucianka 159 to funkcjonalne osiedle składające się z domów w zabudowie bliźniaczej. W ramach I etapu inwestycji oddanych zostanie 5 nowych bliźniaków, tj. 10 lokali. Każdy z nich posiadać będzie 2 kondygnacje, taras, 2 balkony, ogródek oraz garaż. Oddanie mieszkań zaplanowano na III kwartał 2019 roku. W kolejnych etapach powstaną kolejne 4 domy. Powierzchnie oferowanych lokali mieszczą się w przedziale od 143 do 157 m2.

Na uwagę zasługuje nowoczesna architektura, spokojna okolica oraz wysoki standard deweloperski. Ponadto deweloper zadbał o elementy zwiększające bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. W inwestycji Bogucianka 159 nie zabraknie m.in.: wideodomofonów, antywłamaniowych drzwi wejściowych czy stolarki okiennej trzyszybowej.

Projekt wykonano z uwzględnieniem przepisów oraz rozwiązań mających na celu ograniczenie lub całkowite wyeliminowanie wpływu obiektu na środowisko przyrodnicze, zdrowie ludzi i budynki sąsiednie. 

LOKALIZACJA
Szukając nowego domu w pobliżu Krakowa warto zatrzymać się przy projekcie Bogucianka 159. Jest to idealny kompromis między bliskością dużego miasta, a prywatną oazą ciszy w niewielkiej miejscowości. Inwestycja ta znajduje się na obrzeżach dzielnicy Podgórze, zaledwie 13 km od Rynku Głównego. Duża ilość terenów zielonych sprawia, że można niemal zapomnieć o tym, że tak naprawdę mieszka się w dużym mieście. Jednocześnie dobrze rozwinięta infrastruktura oraz przystanki komunikacji miejskiej sprawiają, że wszelkie niezbędne punkty są na wyciągnięcie ręki.

Usługi
W pobliżu inwestycji Bogucianka 159 znajduje się punkt usług szklarskich Janik Mateusz oraz warsztat samochodowy AMK Marcin Kot. Ciekawym punktem jest również Perfect Gloss Center – kosmetyka Samochodowa.

Komunikacja
Zaledwie kilka metrów od inwestycji Bogucianka 159 znajduje się przystanek autobusowy Janasówka, z którego odjeżdżają autobus nr 203.

Sport i rekreacja
Wokół inwestycji Bogucianka 159 znaleźć można obszerne tereny rekreacyjne Lasów Tynieckich. Mieszkańcy będą więc mogli często wybierać się na wycieczki piesze czy rowerowe. Blisko inwestycji znajduje się Staw Janasówka, zaś osoby, które lubią wspinać się na wzgórza, będą mogli korzystać z widoków rozpościerających się z pobliskich wyżek – wzgórza Wielogóra (257 m n.p.m.), Bogucianka (270 m.n.p.m) czy Kozobica (282 m.n.p.m)

Deweloper: Devero Rogala sp. z o.o. sp. k.
Strona internetowa inwestycji: www.bogucianka159.pl

Szczegóły inwestycji Bogucianka 159


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperGrupa Rogala
InwestycjaBogucianka 159
Województwomałopolskie
Miasto/PowiatKraków

Miasto/StrefaDębniki
Data zakończeniaIII kwartał 2019
Powierzchnia143,08  - 156,57 m2
Liczba pokoi5

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

bliźniak

Wykończenie

stan deweloperski

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, usługi

Parking

garaż w budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

do 15 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

parter z poddaszem użytkowym

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras

Liczba planowanych mieszkań

10

Liczba planowanych budynków

5


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacje  • Powierzchnia: 143,08  - 156,57 m2
  • Liczba pokoi: 5
  • Termin oddania: III kwartał 2019

Bogucianka 159

ul. Sołtysowska 37a, Kraków