Casa Fonte - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Jeżyce, Sołacz, ul. Źródlana 17
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  • Powierzchnia: 46,80  - 84,30 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2012
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Casa Fonte - inwestycja wyprzedana


Casa Fonte to nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana przy ul. Źródlanej 17 w Poznaniu. W ramach projektu wybudowany został kameralny 4-piętrowy budynek, w którym znalazły się funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach. Oferta obejmuje 8 wygodnych lokali 2- oraz 3-pokojowych, umożliwiających właścicielom dowolną aranżację wnętrza. Dużym rodzinom i miłośnikom przestronnych wnętrz polecić należy 4-pokojowe „M” - w budynku znaleźć można 4 tego typu mieszkania. W trosce o potrzeby zmotoryzowanych mieszkańcach deweloper Agencja Inwestycyjna pomyślał także o niezależnych garażach oraz podziemnej hali garażowej. Ponadto w parterowej części budynku umiejscowiony został lokal użytkowy. Z myślą o bezpieczeństwie właścicieli nowych „M” ogrodzono teren inwestycji.

LOKALIZACJA
Jeżeli poszukujesz własnej oazy spokoju w pobliżu serca nowoczesnego, dynamicznie rozwijającego się miasta, Casa Fonte to właściwy wybór!

Sołacz to jedna z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych dzielnic Poznania. Nic dziwnego, że tak wielu klientów rynku pierwotnego nieruchomości poszukuje tu własnych czterech kątów. Potencjał tej części miasta dostrzegają także deweloperzy, a najlepszym tego dowodem jest projekt Casa Fonte zrealizowany przez Agencję Inwestycyjną. Sołacz pozwala zachować odpowiednią proporcję pomiędzy dostępem do uroków dużego miasta, a możliwością codziennego relaksu na świeżym powietrzu. Łatwy dostęp do centrum wraz ze wszystkimi jego udogodnieniami i atrakcjami gwarantuje pełen komfort i zadowolenie.

Po aktywnym dniu nieocenione okaże się sąsiedztwo terenów zielonych. Właściciele nowych mieszkań w Casa Fonte wypoczywać mogą w Parku Sołackim oraz Parku Wodziczki. Tereny te zachwycą zarówno amatorów sportu, jak i tych, którzy po wyczerpującym dniu marzą o spokojnym spacerze. Nieopodal znajduje się także znany i lubiany przez poznaniaków Park Cytadela. Tak wyjątkowe sąsiedztwo pozwoli Ci wpisać relaks na łonie natury w stały rozkład dnia.

Szczegóły inwestycji Casa Fonte - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperAgencja Inwestycyjna Sp. z o.o.
Casa Fonte - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaSołacz
Data zakończeniaIII kwartał 2012
Powierzchnia46,80  - 84,30 m2
Liczba pokoi2 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

nowa kamienica

Wykończenie

stan deweloperski

Ogrzewanie

ogrzewanie miejskie

Infrastruktura

osiedle zamknięte

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, sklep spożywczy

Parking

hala garażowa, garaż wolnostojący

Typ nieruchomości

Mieszkania, Lokale

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe, 2-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon

Liczba planowanych mieszkań

14

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeCasa Fonte - inwestycja wyprzedana

ul. Stróżyńskiego 11/36, Poznań