Chilli City IV - inwestycja wyprzedana


  • Tulce, Kleszczewo, poznański, ul. Chabrowa
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  • Powierzchnia: 64,17  - 73,05 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2017
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Chilli City IV - inwestycja wyprzedana


Chilli City to kameralne osiedle powstające w Tulcach w gminie Kleszczewo. Za realizację projektu odpowiada Ronson Development. Oferta sprzedaży obejmuje funkcjonalne dwupoziomowe mieszkania 3- i 4-pokojowe, mieszczące się w przedziale od 64 do 73,8 m2. Każde z nich posiada podjazd oraz ogródek, który pozwoli na stworzenie prywatnej strefy rekreacji. Kameralna zabudowa szeregowa przypadnie do gustu wszystkim, którzy poszukują spokojnego miejsca do życia.

Ronson Development doskonale rozumie jak ważną decyzją jest zakup własnych czterech kątów. Z myślą o potrzebach dzisiejszych klientów, we współpracy z firmami Galerie Venis oraz redNet Dom, stworzył atrakcyjną ofertę wykończenia pod klucz. Różne pakiety dają możliwość dostosowania wnętrza do wszystkich wymagań i stylu domowników. Klienci zyskują wygodę, oszczędność pieniędzy i gwarancję na wszystkie prace i termin wykonania. Ceny wykończenia mieszkania pod klucz rozpoczynają się już od 490 zł/m2.

Nabywcy nowych mieszkań na osiedlu Chilli City IV mogą także skorzystać z bezpłatnego wsparcia doradcy finansowego. Niezależni eksperci pomogą przy wyborze optymalnej oferty banku oraz kompletowaniu niezbędnych dokumentów.

LOKALIZACJA
Osiedle Chilli City powstaje na terenie miejscowości Tulce, w bliskiej odległości od Poznania, Swarzędza i autostrady A2. Miejsce to przypadnie do gustu wszystkim, którzy poszukują kameralnej przestrzeni do życia, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Okoliczny spokój i własny ogródek stwarzają idealne warunki do codziennego wypoczynku na świeżym powietrzu. Ponadto nabywcy mieszkań od firmy Ronson Development w szybki i wygodny sposób mogą dotrzeć do stolicy wielkopolski. Dzięki temu połączyć można mieszkanie w zacisznej okolicy z pracą i rozwojem w samym Poznaniu.

Warto zauważyć, że Tulce dynamicznie się rozwijają i mają coraz więcej do zaoferowania. Mieszkańcy korzystać  mogą ze sklepów, punktów usługowych, lokali gastronomicznych, salonów kosmetycznych i innych. Na terenie miejscowości działają również placówki edukacyjne, co czyni z osiedla Chilli City miejsce idealne dla rodzin z dziećmi.

Handel
W pobliżu osiedla Chilli City IV znaleźć można Biedronkę oraz mniejsze sklepy spożywcze. Ponadto w odległości 10 minut od inwestycji zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 i Park Handlowy Franowo.

Usługi
Właściciele nowych mieszkań w Tulcach na wyciągnięcie ręki mają pocztę, serwisy samochodowe oraz zakład kosmetyczny. Ponadto w okolicy osiedla od Ronson Development działają lokale gastronomiczne, wśród których wymienić można: Restaurację La Scalla, Bistro u Alexa, Restaurację Bambaryła.

Komunikacja
Atrakcyjne położenie na mapie wielkopolski to kolejna zaleta miejscowości. Dojazd samochodem do Poznania zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Niezmotoryzowani mieszkańcy korzystać mogą z dobrze rozwiniętej sieci podmiejskich autobusów. Ponadto w przeciągu 20 minut można dostać się do Dworca PKP Poznań Główny.

Opieka medyczna
W niezbędne leki można zaopatrzyć się np. w Aptece Domofarm.

Edukacja
W pobliżu osiedla Chilli City IV znaleźć można: Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Kraina, Niepubliczną Dwujęzyczną Szkołę Podstawową Bonum Futurum oraz Zespół Szkół w Tulcach, w skład którego wchodzi przedszkole Leśny Zakątek, szkoła podstawowa i gimnazjum. Ponadto w sąsiedztwie inwestycji Ronson Development działa Centrum Języków Obcych Euro Languages.

Sport i rekreacja
Tulce doczekają się sztucznego zbiornika wodnego z infrastrukturą do uprawnia sportów wodnych. Ponadto jadąc rowerem przez wschodni klin zieleni można dotrzeć do Jeziora Maltańskiego w Poznaniu.

Kultura i rozrywka
Wystarczy 10 minut, aby dostać się do Cinema City Kinepolis.

Szczegóły inwestycji Chilli City IV - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperRonson Development
Chilli City IV - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatTulce

Data zakończeniaIV kwartał 2017
Powierzchnia64,17  - 73,05 m2
Liczba pokoi2 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

dom wielorodzinny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, usługi, szkoła, przedszkole, sklep spożywczy

Parking

garaż w budynku, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Winda

nie

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe, 2-poziomowe

Liczba planowanych mieszkań

45

Liczba planowanych budynków

38


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeChilli City IV - inwestycja wyprzedana

ul. Nagietkowa 77, Tulce


Informacje, które moga Cię zainteresować