Dąbrówka - Leśna Polana - inwestycja wyprzedana


  • Dąbrówka, Dopiewo, poznański, ul. Leśna/ul. Jesionowa
  • Liczba pokoi: 3 - 6
  • Powierzchnia: 81,74  - 126,74 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Dąbrówka - Leśna Polana - inwestycja wyprzedana


Budowa osiedla Leśna Polana rozpoczęła się w październiku 2011 roku. Proponowana inwestycja to długofalowy projekt, którego realizacja została podzielona na poszczególne etapy. Oferta sprzedaży obejmuje 6 rodzajów budynków: Piano, Etiuda, Sonata i Forma, Largo, Villa. Największym zainteresowaniem nabywców cieszy się Forma – dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem liczące 74 m2. Z myślą o wygodzie mieszkańców, deweloper zadbał o odpowiednie odległości między domami, tak aby każdy znalazł przestrzeń do odpoczynku i spędzania czasu w gronie najbliższych.

LOKALIZACJA
Leśna Polana to znacznie więcej niż zwykłe osiedle mieszkaniowe. Deweloper Linea przygotowuje swoje inwestycje w sposób kompleksowy, tak aby klienci mogli cieszyć się nie tylko komfortowym „M”, ale także przyjazną okolicą. Proponowane osiedle zlokalizowane jest na terenie podpoznańskiej Dąbrówki, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego Lasu Zakrzewskiego. Pomiędzy nowymi mieszkaniami i domami od dewelopera Linea a terenem leśnym powstanie oświetlony bulwar, w którym koncentrować ma się sportowe i rekreacyjne życie. Bliskość zieleni sprawia, że Dąbrówka to miejsce, do którego chce się wracać po męczącym, pełnym obowiązków dniu. To także wymarzona przestrzeń dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Nowe mieszkania i domy w Dąbrówce polecić należy wszystkim, którzy cenią urokliwy podmiejski klimat i jednocześnie nie chcą rezygnować z atrakcji i możliwości, jakie daje Poznań. Do stolicy wielkopolski dotrzeć można trasą S11 oraz autostradą A2, natomiast niezmotoryzowani mieszkańcy do dyspozycji mają pobliski przystanek PKP oraz pętlę autobusową.

Handel i usługi
W najbliższej okolicy osiedle Leśna Polana znajduje się market spożywczy Biedronka, sklep Żabka, sklep zoologiczny Platforma Zoo oraz Galeria Handlowa Dąbrówka. Ponadto w niedalekiej odległości od nowych mieszkań w Dopiewie działa Galeria Malwowa oraz Centrum Handlowe King Cross Marcelin.

Usługi
W okolicy nowych mieszkań od dewelopera Linea działa także punkt Lotto, Pracownia Fotografii Beata Szwabowicz, pogotowie komputerowe PC Serwis oraz lokale gastronomiczne, takie jak Silba Rerum.

Komunikacja
Nieopodal inwestycji Leśna Polana znajduje się przystanek PKP oraz pętla autobusowa.

Opieka Medyczna
W pobliskim Palędziu znajduje się Gabinet Specjalistyczny Galenicus odpowiedzialny za fizjoterapię, masaż oraz rehabilitację. W Dąbrówce przy ul. Widok 1 działa APTEKAdesign.

Edukacja
W okolicy położone jest Przedszkole Bajkowa Wyspa w Palędziu, Przedszkole Publiczne Mali Odkrywcy w Dąbrówce oraz Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce. Warto dodać, że deweloper Linea przekazał teren pod budowę ostatniej placówki. Także projekt obiektu jest zasługą firmy.

Sport i rekreacja
Nieopodal Leśnej Polany zlokalizowany jest klub CrossFit Joyride, a troszkę dalej położone jest Studio Figura. Ponadto mieszkańcy gminy Dopiewo mogą cieszyć się łatwym dostępem do terenów rekreacyjnych. W sąsiedztwie nowych mieszkań od dewelopera Linea znaleźć można m.in.: Las Zakrzewski, Jezioro Niepruszewskie oraz Jezioro Lusowskie. 

Szczegóły inwestycji Dąbrówka - Leśna Polana - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperLinea Sp. z o.o.
Dąbrówka - Leśna Polana - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatDąbrówka

Data zakończeniaIV kwartał 2020
Powierzchnia81,74  - 126,74 m2
Liczba pokoi3 - 6

Technologia i standard wykończenia


Etap

częściowo zakończona

Rodzaj zabudowy

dom wielorodzinny

Wykończenie

stan deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Infrastruktura

kościół, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania, Domy

Dystans od centrum miasta

powyżej 15 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

2-poziomowe


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeDąbrówka - Leśna Polana - inwestycja wyprzedana

ul. Platanowa 2, Dąbrówka


Informacje, które moga Cię zainteresować