Dąbrówka - Osada Leśna - inwestycja wyprzedana


  • Dąbrówka, Dopiewo, poznański
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  • Powierzchnia: 39,54  - 76,10 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Dąbrówka - Osada Leśna - inwestycja wyprzedana


Osada Leśna to atrakcyjna inwestycja mieszkaniowa w Dąbrówce, która obejmuje zabudową jeno- oraz wielorodzinną. Oferowany kompleks mieszkaniowy wyróżnia unikalna architektura. Proste w formie, a jednocześnie bardzo eleganckie budynki realizowane są na działkach położonych wzdłuż wybrukowanych, oświetlonych uliczek. Największym zainteresowaniem klientów cieszą się nowe „M” typu Forma – to liczące 74 m2 dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem spełni potrzeby rodzin z dziećmi oraz wszystkich, którzy cenią dużą przestrzeń.

Celem jaki przyświeca deweloperowi jest stworzenie komfortowej i bezpiecznej przestrzeni, do której chce się wracać po wyczerpującym dniu w pracy. Starania firmy Linea zostały docenione w konkursie Najlepiej Zagospodarowana przestrzeń publiczna w Wielkopolsce zorganizowanym w 2012 roku przez Towarzystwo Urbanistów Polskich. Wyróżnienie zostało przyznane za inwestycje związane z projektem i realizację przestrzeni publicznej w Dąbrówce. Zdobyty tytuł nie tylko potwierdza najwyższą jakość dewelopera, ale dowodzi także, że Osada Leśna w Dąbrówce to miejsce, w którym warto zamieszkać.

LOKALIZACJA
Gmina Dopiewo w powiecie poznańskim to miejsce, w którym odnaleźć można spokój i równowagę. Tu wszystko jest na swoim miejscu. Z jednej strony rozkoszować się można zapachem sosen z pobliskiego lasu, z drugiej zaś korzystać z rozwiniętej infrastruktury miejscowości. Jeżeli zależy Ci na połączeniu podmiejskiego klimatu z dostępem do licznych wygód, a także łatwej komunikacji z Poznaniem, Dąbrówka okaże się spełnieniem marzeń.

Osiedle sąsiaduje z pięknymi terenami zielonymi, co pozwala wpisać relaks na świeżym powietrzu w stały rozkład dnia. To także doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników sportu. Ponadto na terenie miejscowości działa centrum handlowe, szkoła oraz inne istotne dla mieszkańców miejsca, takie jak kościół czy przestrzenie rekreacyjne. Mieszkając w Dąbrówce nie trzeba rezygnować z dotychczasowej pracy czy uczelni. Osiedle dewelopera Linea położone jest zaledwie 3 km od zachodniej części Poznania, co pozwala w kilkanaście minut dojechać do centrum stolicy wielkopolski. Komunikację ułatwia trasa S11 oraz autostrada A2. Niezmotoryzowani mieszkańcy skorzystać mogą m.in. z pobliskiej trasy kolejowej Palędzie.

Handel

Na terenie inwestycji Osada Leśna powstanie centrum handlowe. W najbliższej okolicy znajduje się: market spożywczy Biedronka, sklep Żabka, sklep zoologiczny Platforma Zoo, a także Galeria Handlowa Dąbrówka. Ponadto właściciele nowych mieszkań w Dopiewie mogą cieszyć się bliskością Galerii Malwowej oraz Centrum Handlowego King Cross Marcelin.

Usługi
Mieszkańcy Dąbrówki będą mogli wypróbować swoje szczęście w punkcie Lotto, odbyć sesję zdjęciową w Pracowni Fotografii Beaty Szwabowicz, zjeść wspólnie z rodziną w restauracji Silva Rerum, a także zasięgnąć porady komputerowej w PC Serwis.

Komunikacja
Nieopodal inwestycji znajduje się stacja kolejowa Palędzie oraz pętla autobusowa.

Opieka Medyczna
W pobliżu osiedla Osada Leśna znajduje się się Gabinet Specjalistyczny Galenicus odpowiedzialny za fizjoterapię, masaż oraz rehabilitację. W Dąbrówce przy ul. Widok 1 znajduje się APTEKAdesign.

Edukacja
Na terenie inwestycji Osada Leśna powstaje szkoła. W okolicy położone jest Przedszkole Bajkowa Wyspa w Palędziu, Przedszkole Publiczne Mali Odkrywcy w Dąbrówce oraz Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce. Warto dodać, że autorem projektu ostatniej placówki jest Linea. Deweloper przekazał także teren pod budowę szkoły.

Sport i rekreacja
Zielone sąsiedztwo to jedna z największych korzyści posiadania nowego mieszkania w Dopiewie. W pobliżu inwestycji Osada Leśna znaleźć można Las Zakrzewski, Jezioro Niepruszewskie oraz Jezioro Lusowskie. Ponadto dbający o kondycję skorzystać mogą z klubu oraz Studia Figura. 

Szczegóły inwestycji Dąbrówka - Osada Leśna - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperLinea Sp. z o.o.
Dąbrówka - Osada Leśna - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatDąbrówka

Data zakończeniaII kwartał 2019
Powierzchnia39,54  - 76,10 m2
Liczba pokoi2 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny, dom wielorodzinny

Wykończenie

stan deweloperski

Infrastruktura

osiedle zamknięte , plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

szkoła, przedszkole, park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, plac zabaw dla dzieci, centrum handlowe, kościół

Typ nieruchomości

Mieszkania, Domy

Dystans od centrum miasta

do 15 km


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeDąbrówka - Osada Leśna - inwestycja wyprzedana

ul. Platanowa 2, Dąbrówka


Informacje, które moga Cię zainteresować