Diament Żegrza

  • Poznań, Nowe Miasto, Żegrze, ul. Redarowska

Opis inwestycji Diament Żegrza


Na poznańskich Ratajach przy ul. Redarowskiej deweloper RBW realizuje nową inwestycję mieszkaniową Diament Żegrza. Projekt zakłada budowę dziesięciokondygnacyjnego budynku, w którym znajdą się funkcjonalne mieszkania w zróżnicowanych układach i metrażach. Dzięki temu swoje miejsce znajdzie tu zarówno singiel, senior, para, jak i potrzebująca większej przestrzeni rodzina z dziećmi. W trosce o komfort lokatorów deweloper pomyślał o hali garażowej oraz windach, które ułatwią komunikację pomiędzy poszczególnymi piętrami. Parter budynku został zarezerwowany dla lokali o charakterze handlowo-usługowym. Dzięki temu wszystkie najważniejsze sprawy będzie można załatwić tuż za przysłowiowym progiem.

Zgodnie z planem inwestycja oddana zostanie w I kwartale 2018 roku.

LOKALIZACJA
Kolejnym atutem inwestycji Diament Żegrza jest lokalizacja. Rataje to atrakcyjne miejsce, które przyciąga wielu klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Potencjał dzielnicy wykorzystują także deweloperzy, którzy chętnie realizują tu swoje osiedla mieszkaniowe.

Co przyciąga nabywców? Przede wszystkim możliwość zachowania odpowiedniej proporcji pomiędzy dostępem do wielkomiejskich udogodnień i atrakcji a bliskością terenów zielonych, pozwalających na codzienny relaks po aktywnym dniu. Rataje pochwalić się mogą doskonale rozwiniętą infrastrukturą – nie brakuje tu sklepów, punktów usługowych, centrów handlowych czy ośrodków zdrowia. Tu wszystko jest pod ręką! Na uwagę zasługuje także duży wybór placówek edukacyjnych na różnych etapach kształcenia. Z tego powodu nowe mieszkanie od dewelopera na Ratajach doskonale sprawdzi się w przypadku rodzin z dziećmi, które stawiają na komfort i bezpieczeństwo. Inną zaletą dzielnicy jest duża ilość przystanków autobusowych i tramwajowych, co zapewnia sprawną komunikację z innymi częściami Poznania.

Życie w dużym mieście, choć wiąże się z licznymi wygodami, może z czasem stać się zbyt męczące. Uliczny zgiełk i wieczny pęd sprawiają, że każdy potrzebuje odrobiny wypoczynku. Posiadając nowe mieszkania na Ratajach można cieszyć się sąsiedztwem Malty – wyjątkowej przestrzeni, która przyciąga nie tylko poznaniaków.

Handel
Bogate zaplecze handlowe to jeden z wielu atutów lokalizacji osiedla Diament Żegrza. W okolicy znaleźć można m.in.: Biedronkę, Aldi, Netto, Żabkę, Piotr i Paweł, Lewiatan, Freshmarket. Ponadto w nieco dalszej odległości zlokalizowana jest Galeria Malta, Centrum Handlowe Posnania oraz Park Handlowy.

Usługi
W sąsiedztwie nowych mieszkań od dewelopera RBW znaleźć można placówki banków, kwiaciarnie, salony fryzjerskie i wiele innych. Ponadto w pobliżu działają lokale gastronomiczne, wśród których wymienić można: Pizzeria Quattro, Pizzeria Bon Appetit, Pizzeria Marino, Burgerowania Ranczo, KFC, McDonald’s.

Komunikacja
W okolicy inwestycji Diament Żegrza zlokalizowane są przystanki tramwajowe i autobusowe (także linia nocna). Mieszkańcy osiedla mogą przemieszczać się po mieście wieloma liniami, m.in.: 52, 62, 65, 96, 1, 5, 16, 17.

Opieka medyczna
Niedaleko nowych mieszkań od dewelopera RBW działają liczne apteki, np.: Apteka Zielona, Apteka Vita-Farm, Apteka Aspirynka, Apteka Polan.

Edukacja
Duża ilość placówek edukacyjnych sprawia, że inwestycję Diament Żegrza polecić należy rodzinom z dziećmi. W sąsiedztwie nowych mieszkań działajążłobki (m.in. Niepubliczny Żłobek Zielone Żabki, Żłobek Bajkowa Akdemia Smyka), przedszkola (m.in. Przedszkole nr 178 Kwiaty Polskie, Przedszkole nr 21 Akademia Pana Kleksa, Przedszkole nr 20 im. Śmiałka Umiałka, Przedszkole nr 186 Mieszkańcy Łąki) oraz szkoły (m.in. Szkoła Podstawowa nr 64 im. M. Konopnickiej, Szkoła Podstawowa nr 20 im. Stefana Batorego, Szkoła Podstawowa nr 18 im. Z Nałkowskiej, Szkoła Podstawowa nr 50 im. Pierwszej Dywizji gen. S. Maczka, X Liceum Ogólnokształcące im. Przemysła II, Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi).

Sport i rekreacja
W okolicy znaleźć można wiele terenów zielonych, takich jak Park Osiedle Oświecenia. Największą atrakcję stanowi jednak Malta – miejsce dające wiele możliwości zarówno miłośnikom sportu, jak i osobom preferującym spokojne spacery. Dbającym o formę mieszkańcom polecić należy Jump Arenę, Fabrykę Formy, Trinity Fitness Club Poznań.

Kultura i rozrywka
W poszukiwaniu rozrywki warto wybrać się do Multikina lub do Kinepolis. Ponadto w pobliżu inwestycji Diament Żegrza działa Dom Kultury Polan Sto. 

Zapytaj o szczegóły

Szczegóły inwestycji Diament Żegrza


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperRBW STAROŁĘCKA SP. Z O. O. SP. K.
InwestycjaDiament Żegrza
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaŻegrze
Data zakończeniaI kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia137,63 m2
Liczba pokoi5

Diament Żegrza


  • Poznań, Nowe Miasto, Żegrze, ul. Redarowska
mapa
  • Cena od: 922 121 zł
  • Liczba pokoi: 5
  • Powierzchnia: 137,63 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2019

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
8KM137,63 m25 pok.8922 121 zł
6 700 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Bezpłatny poradnik inwestora

"Mieszkanie - 10 sposobów negocjacji cen z deweloperem"


Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe, 1-poziomowe z antresolą


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacje


Informacje, które moga Cię zainteresować