Diamentowe Osiedle - inwestycja wyprzedana


  • Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Płużańska
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 34,75  - 84,33 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Diamentowe Osiedle - inwestycja wyprzedana


Diamentowe Osiedle to wyjątkowa inwestycja, która z pewnością spodoba się nie tylko rodowitym warszawiakom, ale również osobom, które planują przeprowadzkę do stolicy. Jego główną zaletą jest dogodna lokalizacja – położenie na obrzeżach miasta, ale jednak w pobliżu ważnych tras komunikacyjnych, dzięki czemu szybko i wygodnie można dotrzeć do centrum Warszawy i najważniejszych dróg i arterii miejskich.
Inwestor atutem nowego osiedla uczynił wyjątkowo ciekawą i elegancką architekturę (klinkier i elementy drewniane) oraz standard mieszkań. Zgodnie z projektem do użytku zostanie oddanych 59 mieszkań o powierzchni od 34,75 m2 do 84,33 m2, będą się one znajdować w pięciu, trzykondygnacyjnych budynkach o wysokim standardzie, na atrakcyjnie zagospodarowanej działce i w pięknej okolicy. 
Działka, na której znajdzie się Diamentowe Osiedle ma łączną powierzchnię 4688,00 m2, znajduje się w Dzielnicy Włochy, na ulicy Płużańskiej.  Budynki wchodzące w skład osiedla tworzą łącznie zabudowę o charakterze pierzejowym – czyli układają się w kształt zbliżony do litery U. Ma to kilka zalet – przede wszystkim jednak pozwala uzyskać maksymalnie doświetlenie budynków od południa i doskonale chroni przed hałasem.
Dodatkowo przed hałasem mieszkania chroni specjalna zabudowa balkonów w formie tzw. „kubików”, starannie zaplanowana zieleń od strony północnej, wysokiej jakości okna. Inwestor pomysłowo rozplanował też układ pomieszczeń w budynkach. 
Korzyści z zamieszkania na Diamentowym Osiedlu nie kończą się na zaletach mieszkań – widnych, ciepłych, cichych i przestronnych. Wartością dodaną jest piękna i świetnie zagospodarowana okolica. Stare Włochy to stara willowa dzielnica z rozbudowaną infrastrukturą. Z osiedla łatwo i szybko można dotrzeć do głównych tras i dróg (S8 i Aleje Jerozolimskie), do centrum miasta można dojechać autobusami lub kolejką SKM, w niedalekiej okolicy znajdują się popularne centra handlowe, stare kino, kawiarnie i obiekty typowo rekreacyjne. Mieszkańcy Diamentowego Osiedla z całą pewnością pokochają Parki Kombatantów i Szczęśliwiecki, nie zawiodą się również miłośnicy biegania, długich spacerów i wycieczek rowerowych, ponieważ w pobliżu osiedla nie brakuje świetnych tras spacerowych i ścieżek rowerowych.
Diamentowe Osiedle jest niczym spokojny zakątek w pobliżu największej polskiej metropolii. Chociaż centrum  stolicy jest tu na wyciągnięcie ręki (nawet do 10 minut jazdy kolejką SKM), to jednak mieszkańcy nie odczują, że mieszkają w Warszawie. Z pewnością decydują o tym nie tylko zieleń i przyrodnicze atrakcje, ale i charakter zabudowy. Same Stare Włochy to  kameralna, willowa dzielnica, w której z przyjemnością można wypocząć. Taki charakter ma też Diamentowe Osiedle – idealne dla rodzin, par, osób samotnych, które nie chcą rezygnować z miejskich atrakcji, ale jednak chcą cieszyć się ciszą i spokojem.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Diamentowe Osiedle - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperDiamond Construction Sp. z o.o.
Diamentowe Osiedle - inwestycja wyprzedana
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Miasto/StrefaStare Włochy
Data zakończeniaIII kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia34,75  - 84,33 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Otoczenie

miejsca kultury i rozrywki, usługi, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, centrum handlowe

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon

Liczba planowanych mieszkań

59

Liczba planowanych budynków

5


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeDiamentowe Osiedle - inwestycja wyprzedana

ul. Płużańska, Warszawa