Domy Szeregowe Strzeszyn Literacki - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Jeżyce, Strzeszyn, ul. Biskupińska-Tołstoja
  • Cena od: 749 000 zł
  • Liczba pokoi: 5
  • Powierzchnia: 200,00 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2014
Pokaż inwestycję na mapie3 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Opis inwestycji Domy Szeregowe Strzeszyn Literacki - inwestycja wyprzedana


Na terenie Strzeszyna literackiego deweloper Hamad realizuje nowy projekt mieszkaniowy. Inwestycja obejmuje 3 ekskluzywne domy w zabudowie szeregowej. Powierzchnia całkowita każdego z nich wynosi 240 m2, a powierzchnia użytkowa równa jest 200 m2. Oferowane domy powstają na działach liczących 366 m2 i oddane zostaną w stanie deweloperskim. Przemyślany projekt i funkcjonalny rozkład pomieszczeń w bezpośredni sposób przełożą się na komfort przyszłych mieszkańców. Na parterze rozlokowany zostanie duży salon, jadania połączona z kuchnią (możliwość oddzielenia), pokój (do wykorzystania jako pokój gościny lub gabinet) oraz łazienka. Z kolei druga kondygnacja została zarezerwowana dla sypialni z własną łazienką i garderobą, dwóch pokoi, łazienki i pralni, w której znajdzie się kocioł CO. Ponadto w każdym domu ulokowany zostanie garaż mieszczący dwa samochody.

Cena oferowanej nieruchomości na Strzeszynie wynosi 750 000 zł. Deweloper dopuszcza możliwość negocjacji. 

LOKALIZACJA
Strzeszyn to miejsce idealne dla wszystkich, którzy marzą o spokojnym miejscu do życia i nie chcą wyprowadzać się poza granice Poznania. Jedną z największych zalet tej lokalizacji jest duża ilość terenów rekreacyjnych, dających możliwość codziennego relaksu na świeżym powietrzu. Zielone sąsiedztwo zachwyci zarówno miłośników sportu, jak i tych którzy po wyczerpującym dniu marzą o spokojnym spacerze. Strzeszyn to miejsce łączące w sobie bliskość natury z dostępem do wszelkich, charakterystycznych dla dużego miasta udogodnień. W okolicy domów szeregowych znaleźć można sklepy, punkty usługowe i wiele innych. Na uwagę zasługuje także oferta edukacyjna – w niedalekiej odległości od osiedla działają przedszkola i szkoły. Problemu nie stanowi także komunikacja z centrum Poznania, dzięki czemu w każdej chwili korzystać można ze wszystkich jego atrakcji.

Handel
Jedną z zalet Strzeszyna jest bogate zaplecze handlowe. W okolicy znajdują się m.in.: Freshmarket, Chata Polska, sklep spożywczy Grosik, rzeźnik. Ponadto w pobliżu działa Galeria Podolany.

Usługi

W pobliżu osiedla zlokalizowane są niezbędne na co dzień punkty usługowe, takie jak: kwiaciarnia, salony fryzjerskie i kosmetyczne, zakład strzyżenia psów Prima czy urząd Poczty Polskiej.

Na Strzeszynie znajdują się również lokale gastronomiczne, wśród których wymienić można: Bistro Strzeszyńska, Restauracja Pałacowa Spiżarnia Pałacu Popowu, Restauracja Horacego N21, Pizzeria Portofino, PI-KAWKA, Restauracja Mateo.

Komunikacja
W okolicy inwestycji Zacisze Strzeszyn można znaleźć przystanki autobusów: 60, 64 oraz nocnych 236, 246.

Opieka medyczna
W pobliżu nowych mieszkań na Strzeszynie działają placówki medyczne, takie jak: Przychodnia Specjalistyczna Hipokrates, Gabinet Stomatologiczny mamo-DENT, Ośrodek Rehabilitacyjny Kręg-Clinic. Ponadto w okolicy domów szeregowych na Strzeszynie Literackim działają prywatne gabinety. Potrzebne lekarska można kupić w jednej z pobliskich aptek, wśród których wymienić można: Aptekę Literacką, Aptekę Remedium, Helanthius.

Edukacja
Dobry dostęp do placówek edukacyjnych to kolejna zaleta Strzeszyna. W pobliżu inwestycji dewelopera Hamad zlokalizowane są:przedszkola (Przedszkole Akademia Mickey Mouse, Przedszkole Niepubliczne Leonardo, Przedszkole Zgromadzenia Zakonnego Sióstr św. Dominika, Przedszkole nr 142 im. Marcina Rożka, Figle-Migle Europejskie Prywatne Przedszkole Językowe), szkoły podstawowe (Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 62, Szkoła Podstawowa Da Vinci), a także Technikum Inżynierii Środowiska i Agrobiznesu. Nieco dalej znajduje się również Uniwersytet Przyrodniczy.

Sport i rekreacja
Osoby dbające o ruch skorzystać mogą z ofert miejsc, takich jak ZUMBA Poznań. Strzeszyn to także przepiękne tereny rekreacyjne. Pobliskie lasy i zieleń sprzyjają spacerom i innym aktywnością fizycznym. Ponadto w okolicy położne jest Jezioro Strzeszyńskie i Jezioro Rusałka.

Szczegóły inwestycji Domy Szeregowe Strzeszyn Literacki - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperHamad Sp. z o.o.
Domy Szeregowe Strzeszyn Literacki - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaStrzeszyn
Data zakończeniaIV kwartał 2014
Ceny mieszkańod 749 000 zł
Powierzchnia200,00 m2
Liczba pokoi5

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

szeregowy

Wykończenie

stan deweloperski

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, apteka, szkoła, przedszkole, boisko sportowe, sklep spożywczy, centrum handlowe

Parking

garaż w budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

parter z poddaszem użytkowym


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeDomy Szeregowe Strzeszyn Literacki - inwestycja wyprzedana

ul. Skalna 26, Poznań