Eskadra - inwestycja wyprzedana


  • Warszawa, Bemowo, ul. Dywizjonu 303
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 31,00  - 100,00 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2012
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Eskadra - inwestycja wyprzedana


Osiedle ESKADRA to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną poczuć rytm miasta i być jego częścią - nie rezygnując z odrobiny spokoju i możliwości odpoczynku wśród zieleni.
 
Osiedle, które budujemy posiada na dzień dzisiejszy następujące atuty: atrakcyjna cena mieszkań, nowoczesna architektura, bliskość terenów zielonych oraz świetne połączenia komunikacyjne.
 
LOKALIZACJA: DZIELNICA BEMOWO
 
Inwestycja zlokalizowana jest w Warszawie na terenie dzielnicy Bemowo, w pobliżu głównych ulic tej dzielnicy: Powstańców Śląskich i Lazurowej, odległa jest o kilka minut jazdy od Trasy S-8. Pozwala to, na szybkie i łatwe dotarcie w dowolne miejsce Warszawy i okolic.
Łączy w sobie zalety lokalizacji bliskiego centrum Warszawy z ciszą i zielenią rozciągającego się nieopodal Kampinowskiego Parku Narodowego.
Stąd wszędzie jest blisko!
 
PRZEMYŚLANE I FUNKCJONALNIE ZAPROJEKTOWANE MIESZKANIA
 
Osiedle ESKADRA, to trzy budynki o wysokości od czterech do siedmiu kondygnacji z 263 mieszkaniami. Podczas projektowania bardzo dużą uwagę przyłożyliśmy do maksymalnie funkcjonalnego wykorzystania powierzchni użytkowej mieszkań. Dzięki temu znajdziecie u nas Państwo bardzo poszukiwane mieszkania dwupokojowe o metrażu już od 35m², kawalerki od 31m², jak i większe: trzy- oraz czteropokojowe o powierzchni
do 100 m². Do każdego mieszkania przynależy balkon lub taras, zaś do wszystkich mieszkań położonych na parterze przewidziano ogródki wydzielone z otaczającej przestrzeni wspólnej - oddzielone od siebie niewielkimi parawanami, które pozwolą mieszkańcom na zachowanie prywatności i spokoju.
 
NOWOCZESNA ARCHITEKTURA
 
Osiedle charakteryzuje się przyjazną i nowoczesną architekturą. Podstawowymi kolorami zaprojektowanej zabudowy jest delikatna szarość i biel. Uroku dodaje barwa naturalnej cegły klinkierowej ozdabiającej budynki.
W tej samej kolorystyce będzie również stolarka okienna i drzwiowa.
 
Dodatkowym atutem będą dwa dziedzińce wewnętrzne z ogródkiem oraz plac zabaw, stworzone do wyłącznej dyspozycji mieszkańców osiedla. Od strony dziedzińców będą znajdowały się także wejścia do klatek schodowych rozświetlonych naturalnym światłem. W przejściach między dziedzińcami zaplanowane jest wydzielone miejsce na rowery. Pod każdym z budynków będzie podziemny parking z miejscami dla samochodów osobowych i motocykli oraz komórki lokatorskie.
 
Szczególną uwagę zwróciliśmy na bezpieczeństwo - całodobowa ochrona zapewni bezpieczeństwo i komfort wszystkim mieszkańcom.
 
Mając na uwadze wygodę przyszłych mieszkańców, na parterze budynku od ulicy Dywizjonu 303 przewidziano różnego rodzaju lokale usługowe.
 
ZNAJDŹ DLA SIEBIE NOWE MIESZKANIE NA BEMOWIE !

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Eskadra - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperPROFBUD Sp. z o.o.
Eskadra - inwestycja wyprzedana
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Data zakończeniaI kwartał 2012
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia31,00  - 100,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, ochrona, usługi, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

komunikacja miejska

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

263

Liczba planowanych budynków

3


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeEskadra - inwestycja wyprzedana

ul. Dywizjonu 303 nr 139, Warszawa