Evergreen 365

  • Poznań, Grunwald, Grunwald - Osiedle, ul. Grochowska/ul. Bukowska

Evergreen 365


  • Poznań, Grunwald, Grunwald - Osiedle, ul. Grochowska/ul. Bukowska
mapa
  • Termin oddania: I kwartał 2019

Podobne inwestycje w okolicy

Opis inwestycji Evergreen 365


Evergreen365 to jedna z oryginalniejszych propozycji na mieszkaniowej mapie Poznania. Inwestycja powstaje w rejonie ulic Grochowskiej i Bukowskiej, a za jej realizację odpowiada deweloper MASTERM. W ramach projektu oddany został 7-kondygnacyjny budynek z 51 przestronnymi mieszkaniami, lokalami użytkowymi i halą garażową.

Przemyślany układ pomieszczeń i duże, zapewniające dobry dostęp naturalnego światła okna sprawiają, że oferta dewelopera MASTERM spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców. Wnętrza proponowanych mieszkań są jasne, wygodne i zaprojektowane tak, aby można było zaaranżować je w sposób pasujący do stylu i potrzeb wszystkich domowników. Na uwagę zasługują także elegancko wykończone części wspólne. Evergreen365 wyróżnia wysoka jakość, funkcjonalność oraz niepowtarzalny projekt. Pierwszą kondygnację budynku zajął całoroczny trawnik, który nie tylko cieszy oko, ale także pozwala na chwilę relaksu po aktywnym dniu. Innym oryginalnym elementem są duże balkony oraz balkonowe szklarnie idealne dla miłośników ogrodnictwa. Tak wyjątkowe powierzchnie dodatkowe sprawią, że poranna kawa nabierze zupełnie nowego wyrazu.

Nowe mieszkania w Evergreen365 to połącznie przestrzeni, wygody i funkcjonalności. Miejsce to zachwyci wszystkich miłośników nowatorskich rozwiązań, którzy wymagają od swojej przestrzeni do życia czegoś więcej.

LOKALIZACJA
Usytuowanie inwestycji Evergreen365 sprawia, że mieszkańcy mogą cieszyć się bliskością zarówno centrum miasta, jak i zielonych terenów rekreacyjnych. Dzięki temu w łatwy sposób można połączyć aktywność z relaksem i czerpać jak najwięcej ze wszystkich uroków Poznania. Ponadto usytuowanie w pobliżu skrzyżowania Bukowska/Grochowska daje właścicielom nowych „M” dostęp do rozwiniętej komunikacji miejskiej.

Lokalizacja Evergreen365 pozwala odnaleźć swój własny azyl w dużym, tętniącym życiem mieście. Osiedlowa zieleń oraz pobliskie tereny zielone pozwolą lokatorom wpisać odpoczynek na świeżym powietrzu w stały rozkład dnia. To także prawdziwa gratka dla wszystkich ceniących aktywność fizyczną. Rower, jogging czy odprężający spacer – wybór należy do Ciebie.

Handel
W sąsiedztwie nowych mieszkań od dewelopera MASTERM zlokalizowana jest Żabka, Lidl, Biedronka i wiele innych sklepów. Na zakupy warto wybrać się także na Targowisko Świt. Ponadto w odległości 1 km zlokalizowane jest Centrum Handlowe King Cross, w którym poza sklepami znanych marek znaleźć można Media Mark, Auchan oraz strefę gastronomiczną.

Usługi
W okolicy inwestycji Evergreen365 działają placówki banków, salony urody, poczta i inne. Nie brakuje tu także lokali gastronomicznych, wśród których wymienić można: Bar Bazylia, Casa Mia, Bistro Dorota, Ta Włoska, Marcelino- Cheb i Wino.

Komunikacja
Dobre skomunikowanie z innymi częściami Poznania to jedna z wielu zalet Evergreen365. Przy ulicy Bukowskiej kursują linie: 50, 82, 91, 48, 59, 63 oraz linie nocne 240 i 242. Ponadto w odległości 1 km zlokalizowana jest Pętla Ogrody. Niedaleko jest także do Dworca PKS i PKP (4 km) oraz Portu Lotniczego Ławica (3 km).

Opieka medyczna
W pobliżu inwestycji mieszkaniowej Evergreen365 zlokalizowany jest Samodzielny Szpital Kliniczny nr 1 Przemieniania Pańskiego, Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego, Uniwersyteckie Centrum Stomatologiczne, Wielkopolskie Centrum Pulmonogolii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów, Centrum Zdrowia ASGO. Ponadto w pobliżu nowych mieszkań od dewelopera MASTERM znaleźć można Aptekę Miodową, Aptekę Wielkopolską, Aptekę pod Wagą i inne.

Edukacja
W sąsiedztwie nowych mieszkań Evergreen365 zlokalizowane są m.in.: Przedszkole nr 118 im. E. Szelburg-Zareminy, Przedszkole nr 58, Przedszkole Pyza Wędrowniczka, Przedszkole nr 110, Szkoła Podstawowa nr 88 im. Poznańskich Koziołków, Szkoła Podstawowa nr 71 im. J. Kusocińskiego, Zespół Szkół Specjalnych nr 101 im. J. Brzechwy, Zespół Szkół Elektrycznych nr 2, Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych.

Ze względu na bliskość uczelni, zakup nowego „M” doskonale sprawdzi się w przypadku studentów oraz prywatnych inwestorów, którzy chcą zarobić na wynajmie – w pobliżu znaleźć można: Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego, Instytut Psychologii UAM, Wydział Nauk Społecznych UAM, Wydział Studiów Edukacyjnych UAM oraz Uniwersytet Medyczny.  

Sport i rekreacja
W wolnej chwili warto wybrać się do Ogrodu Botanicznego, Ogrodu Jordanowskiego nr 2, Parku Sołackiego czy nad Jezioro Rusałka. Ponadto dbających o formę z pewnością ucieszy bliskość Fitness24Seven.

Kultura i rozrywka
Mieszkańcy mieszkań w inwestycji Evergreen365 będą mogli cieszyć się bliskością wielu miejsc kultury, takich jak Teatr Nowy czy Kino Rialto. Ponadto w odległości 2 km zlokalizowane są Międzynarodowe Targi Poznańskie. 

Szczegóły inwestycji Evergreen 365


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperMASTERM
InwestycjaEvergreen 365
Typ nieruchomościMieszkania, Lokale
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań
Miasto/StrefaGrunwald - Osiedle
Data zakończeniaI kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia

Typ nieruchomości

Mieszkania, Lokale

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Powierzchnia dodatkowa

balkon

Liczba planowanych mieszkań

51

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacje