Famma Dąbrowskiego


  • Poznań, Jeżyce, ul. Dąbrowskiego 87-89
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 28,00  - 87,00 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2022
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Famma Dąbrowskiego


Famma Dąbrowskiego to nowa inwestycja mieszkaniowa powstająca na Jeżycach przy ulicy Dąbrowskiego 87-89. Za realizację projektu odpowiada deweloper Spravia.

W ramach inwestycji oddany zostanie 6- i 14-piętrowy budynek wielorodzinny w kształcie litery L. Osoby zainteresowane zakupem  nowego mieszkania na Jeżycach w Poznaniu do wyboru mają 272 funkcjonalne lokale mieszczące się w przedziale od 22 do 87 m2. W zależności od usytuowania, każde „M” posiadać będzie ogródek, taras (do 60 m2!), loggię lub balkon. Miłośników oryginalnych rozwiązań zainteresują mieszkania z antresolami.

Szeroki wachlarz dostępnych układów – od 1- do 4-pokojowych – sprawia, że swoje miejsce znajdzie tu zarówno singiel, para, jak i rodzina z dziećmi. Ze względu na połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej lokalizacji, nowe mieszkania w Famma Dąbrowskiego polecane są także pod zakup inwestycyjny.

Na parterze znajdzie się 14 lokali o przeznaczeniu handlowo-usługowym. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców, deweloper Spravia zadbał o szereg udogodnień, takich jak: miejsca garażowe, 2 punkty do ładowania samochodów elektrycznych, komórki lokatorskie, rowerownia, ochrona, monitoring oraz częściowe ogrodzenie terenu. Całość uzupełni zielony skwer.

Wśród wyróżników inwestycji wymienić można wielkomiejską i architekturę, dbałość o detale oraz ciekawe rozwiązania wpływające na wygodę właścicieli nowych „M”. Wysokie hole wejściowe zyskają prestiżowy charakter m.in. dzięki ozdobnej posadzce i nowoczesnej kolorystyce. Apartamentowy klimat osiągnięty zostanie poprzez zastosowanie drewnopodobnych okładzin, luster oraz futurystycznych lamp.

Budowa inwestycji Famma Dąbrowskiego wystartowała w III kwartale 2019 roku. Jej zakończenie zaplanowano na II kwartał 2022 roku.

LOKALIZACJA
Oferowane przez dewelopera Spravia mieszkania powstają w samym sercu Jeżyc. Ulica Dąbrowskiego to tętniące życiem miejsce, które pozwala zachować prawdziwie miejski styl połączony z odpowiednią dozą spokoju. Nabywcy mieszkań  w inwestycji Famma Dąbrowskiego zyskają łatwy dostęp do wszystkiego, co niezbędne na co dzień. W pobliżu budynku znaleźć można sklepy, punkty usługowe, kino, teatr, tereny rekreacyjne, urokliwe kawiarenki i modne bary. Nie brakuje także placówek edukacyjnych, co z pewnością ucieszy dbające o wygodę i bezpieczeństwo rodziny z dziećmi. Na uwagę zasługuje również dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, która pozwala na swobodne przemieszczanie się po całym Poznaniu.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Famma Dąbrowskiego


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperSpravia
Famma Dąbrowskiego
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Data zakończeniaII kwartał 2022
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia28,00  - 87,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, osiedle monitorowane, osiedle zamknięte

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe, 1-poziomowe z antresolą

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, loggia, komórka lokatorska, pomieszczenie na rowery i wózki

Liczba planowanych mieszkań

272

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeFamma Dąbrowskiego

ul. Dąbrowskiego 56, Poznań

61 631 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę