iHome


  • Katowice, Katowice
  • Termin oddania: IV kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji iHome


iHome to mieszkania inteligentne, zaprojektowane z myślą o Klientach. Zastosowane nowoczesne technologie pozwalają po wyjściu z domu pozostawić mieszkanie na absolutnym minimum poboru energetycznego. Czytnik kart magnetycznych przypisanych do danego mieszkania pozwala na otwarcie drzwi wiatrołapu. Zintegrowany z telefonem wideodomofon pozwala naszym Klientom przeprowadzić rozmowę podczas nieobecności w domu z odwiedzającym.

W ramach projektu iHome powstanie sześć budynków apartamentowych z ośmioma apartamentami w każdym o łącznej liczbie 48 apartamentów. Planowane jest zabudowanie pod jednym z budynków apartamentowych na kondygnacji -1:

kompleksu mini SPA dla mieszkańców, gwarantujący miejsce wypoczynku po powrocie z pracy (powierzchnia około 400 m2 z zespołem saun, jacuzzi i halą do squosha oraz siłownią),

winiarni ze starannie wyselekcjonowanymi winami, trafiającymi w gust nawet najbardziej wymagających Klientów oraz nowościami, z którymi Klienci będą mogli się zapoznać podczas organizowanych degustacji.

Home Kids – miejsca, w którym pociechy będą mogły spędzać wolny czas zarówno podczas zabaw organizowanych przez animatorów, jak i poprzez uczestnictwo w zajęciach dodatkowych (językowe, taneczne). Inwestycja iHOME z myślą o najmłodszych mieszkańcach przewiduje powstanie profesjonalnego i w pełni monitorowanego placu zabaw, dzięki czemu dzieci będą miały bezpieczne miejsce do zabawy a rodzice podgląd co robią ich pociecha.

Na kondygnacji podziemnej pozostałych 5 apartamentowców utworzone zostaną 72 podziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.

 

Teren iHOME zostanie ogrodzony, z zastosowaniem pełnego monitoringu połączonego z siecią wifi oraz z ochroną fizyczną 24h/dobę i szlabanem na wjeździe na teren inwestycji. Każdy z mieszkańców będzie mógł połączyć się zarówno z własnym apartamentem, jak i ochroną osiedla, dzięki czemu w dowolnym momencie i miejscu na świecie uzyska podgląd do kamer monitoringu.

Szczegóły inwestycji iHome


DeweloperHomeapartamenty.pl
iHome
Województwośląskie
Miasto/PowiatKatowice

Data zakończeniaIV kwartał 2019
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoiBrak informacji

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, basen

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Liczba planowanych mieszkań

48

Liczba planowanych budynków

6


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeiHome

ul. Słoneczne Wzgórze 109/1 41-400 Mysłowice


Informacje, które moga Cię zainteresować