Ilumino - inwestycja wyprzedana


  • Łódź, Bałuty, ul. Kilińskiego / Piłsudskiego
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 32,00  - 122,00 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Ilumino - inwestycja wyprzedana


nwestycja powstaje w samym centrum Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Piotrkowskiej oraz ośrodka kulturalno-rozrywkowego EC1 Miasto Kultury. Bliskość przystanków tramwajowych, autobusowych oraz modernizowanego dworca Łódź Fabryczna sprawia, że Ilumino jest idealnie skomunikowane z resztą miasta. W pobliżu znajdują się tereny zielone, obiekty kulturalne, sportowe, liczne punkty handlowo- usługowe, centra biznesowe oraz szkoły.

 

Projekt zakłada powstanie dwóch budynków, z których pierwszy będzie podzielony na trzy architektoniczne części o 5, 9 i 13 piętrach, co zapewni jego mieszkańcom niepowtarzalny widok na miasto. Będzie się w nim znajdowało 240 mieszkań o metrażach od 32 do 122 m2. Na szczególną uwagę zasługują strefy wypoczynku, zaprojektowane specjalnie z myślą o wygodzie mieszkańców, poszukujących chwili wytchnienia po całym dniu pracy. Ustronne, zielone patio i wspólny taras widokowy, zaaranżowany na dachu jednego z budynków, przeznaczone są do dyspozycji wszystkich lokatorów.

Dodatkowo, znakomita większość mieszkań posiada swój własny balkon, taras lub loggię, pozwalając w każdej chwili zaczerpnąć niezwykłej atmosfery Łodzi. Dzięki zastosowaniu przeszklonych balustrad, mieszkańcy bez żadnych ograniczeń będą mogli cieszyć się panoramą miasta.

 

Budowa inwestycji z pewnością przyniesie wiele korzyści ulicy Kilińskiego – zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym, porządkując obszar w tej części miasta. Na działce znajduje się secesyjny budynek Resursy Rzemieślniczej z początku XX wieku. Obecnie jest on pod opieką konserwatora zabytków i zostanie umiejętnie wkomponowany w środowisko inwestycji.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Ilumino - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperMota-Engil Central Europe S.A.
Ilumino - inwestycja wyprzedana
Województwołódzkie
Miasto/PowiatŁódź

Data zakończeniaIII kwartał 2020
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia32,00  - 122,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny

Otoczenie

miejsca kultury i rozrywki, usługi, szkoła, boisko sportowe, sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, loggia, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

243

Liczba planowanych budynków

3


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeIlumino - inwestycja wyprzedana

ul. Kilińskiego 121/123, Łódź


Informacje, które moga Cię zainteresować