Ilumino - inwestycja wyprzedana


  • Łódź, Bałuty, ul. Kilińskiego / Piłsudskiego
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 32,00  - 122,00 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Ilumino - inwestycja wyprzedana


nwestycja powstaje w samym centrum Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Piotrkowskiej oraz ośrodka kulturalno-rozrywkowego EC1 Miasto Kultury. Bliskość przystanków tramwajowych, autobusowych oraz modernizowanego dworca Łódź Fabryczna sprawia, że Ilumino jest idealnie skomunikowane z resztą miasta. W pobliżu znajdują się tereny zielone, obiekty kulturalne, sportowe, liczne punkty handlowo- usługowe, centra biznesowe oraz szkoły.

 

Projekt zakłada powstanie dwóch budynków, z których pierwszy będzie podzielony na trzy architektoniczne części o 5, 9 i 13 piętrach, co zapewni jego mieszkańcom niepowtarzalny widok na miasto. Będzie się w nim znajdowało 240 mieszkań o metrażach od 32 do 122 m2. Na szczególną uwagę zasługują strefy wypoczynku, zaprojektowane specjalnie z myślą o wygodzie mieszkańców, poszukujących chwili wytchnienia po całym dniu pracy. Ustronne, zielone patio i wspólny taras widokowy, zaaranżowany na dachu jednego z budynków, przeznaczone są do dyspozycji wszystkich lokatorów.

Dodatkowo, znakomita większość mieszkań posiada swój własny balkon, taras lub loggię, pozwalając w każdej chwili zaczerpnąć niezwykłej atmosfery Łodzi. Dzięki zastosowaniu przeszklonych balustrad, mieszkańcy bez żadnych ograniczeń będą mogli cieszyć się panoramą miasta.

 

Budowa inwestycji z pewnością przyniesie wiele korzyści ulicy Kilińskiego – zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym, porządkując obszar w tej części miasta. Na działce znajduje się secesyjny budynek Resursy Rzemieślniczej z początku XX wieku. Obecnie jest on pod opieką konserwatora zabytków i zostanie umiejętnie wkomponowany w środowisko inwestycji.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Ilumino - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperMota-Engil Central Europe S.A.
Ilumino - inwestycja wyprzedana
Województwołódzkie
Miasto/PowiatŁódź

Data zakończeniaIII kwartał 2020
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia32,00  - 122,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, szkoła, boisko sportowe, sklep spożywczy

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, loggia, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

243

Liczba planowanych budynków

3


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeIlumino - inwestycja wyprzedana

ul. Kilińskiego 121/123, Łódź


Informacje, które moga Cię zainteresować