Impuls 2 - inwestycja wyprzedana


  • Gdańsk, Zaspa, ul. Hynka
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Termin oddania: II kwartał 2018
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Impuls 2 - inwestycja wyprzedana


Impuls 2 to dwa budynki mieszkalne nawiązujące architekturą i kolorystyką elewacji do realizowanego w sąsiedztwie osiedla Impuls. Oba te założenia - zlokalizowane na Zaspie, przy ul. Hynka - stworzą razem przyjazną mieszkańcom przestrzeń bogatą w zieleń, miejsca do rekreacji dla dzieci i dorosłych, a także w lokale usługowe usprawniające codzienne funkcjonowanie na osiedlu.
W budynkach składających się na Impuls 2 znajdzie się 201 nowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach. Najwięcej zaprojektowano mieszkań 2 i 3-pokojowych (przy czym są to zarówno mieszkania kompaktowe, jak i bardziej przestronne lokale), ale w budynkach znajdą się też mieszkania 1- i 4-pokojowe. Oba wyposażone będą w energooszczędne i cichobieżne windy, hale garażowe, w których poza miejscami postojowymi dla aut znajdą się także pomieszczenia rowerowe oraz komórki lokatorskie w łącznej liczbie odpowiadającej liczbie mieszkań. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają balkony ze szklanymi balustradami, zaś część mieszkań parterowych wydzielone ogródki. Szczególną uwagę projektanci poświęcili zagospodarowaniu przestrzeni wewnątrz osiedla – ruch kołowy został poprowadzony na zewnątrz budynków, dzięki czemu środkowa część osiedla może być wykorzystana na bezpieczne tereny rekreacyjne dla dzieci – plac zabaw – oraz dla dorosłych – przestrzeń zielona wyposażona m.in. w zewnętrzne urządzenia rekreacyjne.
 
Termin realizacji inwestycji:
IMPULS 2: budynek Grey (D) - odbiór lokali w II kw. 2018 r.
 
Prezentowana oferta przedstawia jedynie wybrane mieszkania. W celu poznania pełnej i dostosowanej do swoich potrzeb oferty, skontaktuj się z biurem sprzedaży.

Szczegóły inwestycji Impuls 2 - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperEuro Styl Sp. z o.o. Sp. k.
Impuls 2 - inwestycja wyprzedana
Województwopomorskie
Miasto/PowiatGdańsk

Miasto/StrefaZaspa
Data zakończeniaII kwartał 2018
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania, Lokale

Winda

tak

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, loggia, komórka lokatorska, pomieszczenie na rowery i wózki

Liczba planowanych mieszkań

201

Liczba planowanych budynków

2


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeImpuls 2 - inwestycja wyprzedana

Al. Zwycięstwa 13a, Gdańsk