Jackowskiego 47 - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Jeżyce, Jeżyce - Osiedle, ul. Jackowskiego 47
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 28,00  - 86,00 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2017
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Jackowskiego 47 - inwestycja wyprzedana


Jackowskiego 47 – nowe mieszkania na poznańskich Jeżycach od Echo Investment. Inwestycja obejmuje 155 „M” o metrażu od 28 do 86 m2. Nabywcy mogą nabyć je pojedynczo lub skorzystać z opcji łączenia lokali. Każdy z nich posiada powierzchnię dodatkową w postaci wygodnej loggi, tarasu lub balkonu. Mieszkania zlokalizowane na parterze wyposażono w przyległe do nich ogródki oraz zabezpieczenia w postaci rolet. W budynku zamontowano nowoczesne, komfortowe windy oraz podziemną halę parkingową z indywidualnymi miejscami postojowymi.

W trosce o bezpieczeństwo właścicieli nowych mieszkań w inwestycji Jackowskiego 47 pomyślano o ogrodzeniu osiedla, innowacyjnym systemie monitoringu oraz całodobowej ochronie.

LOKALIZACJA
Jeżyce to jedna z najciekawszych dzielnic Poznania. Duże zainteresowanie ze strony osób poszukujących własnych czterech kątów sprawia, że w sąsiedztwie XIX i XX-wiecznych kamienic coraz częściej powstają nowe inwestycje mieszkaniowe, takie jak Jackowskiego 47. Spory wybór mieszkań, a także długa lista zalet Jeżyc sprawiają, że swoje miejsce do życia znajdzie tu każdy. Wybierając własne „M” w tej części Poznania można połączyć wielkomiejską wygodę z codziennym relaksem na świeżym powietrzu. Dzięki bliskości centrum, mieszkańcy na wyciągnięcie ręki mają wszelkie rozrywki i udogodnienia, jakie daje stolica wielkopolski. Na terenie samych Jeżyc znaleźć można sporo sklepów, punktów usługowych, a także znany w całym mieście Rynek Jeżycki. Ze względu na dużą ilość placówek edukacyjnych (w tym także Wydział Nauk Społecznych i Wydział Studiów Edukacyjnych UAM), zakup mieszkania od dewelopera na Jeżycach okaże się strzałem w dziesiątkę w przypadku rodzin z dziećmi. Dzięki licznym przystankom komunikacji miejskiej, a także bliskości Mostu Teatralnego bez problemu dotrzeć można w dowolny punkt na mapie miasta. Mieszkańcy Jeżyc nie mogą także narzekać na brak zajęć – wszystko dzięki miejscom takim jak Kino Rialto czy Teatr Nowy. Co ciekawe, choć Jeżyce znajdują się w sąsiedztwie tętniącego życiem śródmieścia, nie brakuje tu przepięknych terenów rekreacyjnych. Właściciele nowych mieszkań na Jeżycach wypoczywać mogą w Parku Sołackim, Parku Wodziczki, Ogrodzie Botanicznym czy nad Jeziorem Rusałka.

Handel
Osoby, które zdecydują się jedno z mieszkań na Jackowskiego 47 zyskają dostęp do bogatego zaplecza handlowego. W sąsiedztwie znaleźć można m.in.: Żabkę, Freshmarket, Netto oraz sklep dla dzieci Pati i Maks.

Usługi
Właściciele nowych mieszkań na Jackowskiego 47 nie mogą także narzekać na brak lokali gastronomicznych. W okolicy znajdują się: Bistro Bamberka, Kuchnia Yeżyce, Pizzeria Osteria, Caffe Ryczka, WYPAS.

Komunikacja
W okolicy Jackowskiego 47 kursują autobusy: 59, 63, 69, 77, 240, 242. Dzięki temu zarówno w dzień, jak i w nocy swobodnie można poruszać się po Poznaniu. Niedaleko zlokalizowany jest również ważny punkt komunikacyjny – Rondo Jana Nowaka Jeziorańskiego.

Opieka medyczna
W pobliżu zlokalizowane są apteki, w tym: DOZ Apteka Dbam o Zdrowie, Apteka Poznańska, Apteka przy Polnej, a także Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny, Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii i Szpital Wojskowy.

Edukacja
Rodziny z dziećmi, które zdecydują się na nowe mieszkanie na Jackowskiego 47 z pewnością ucieszy bliskość placówek edukacyjnych, m.in.: Niepubliczne Przedszkole "Kolumbus"Fundacji Familijny Poznań, Przedszkole nr 71, Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego, I LO im. K. Marcinkowskiego, II LO im. G. Zamojskiej i Heleny Modrzejewskiej.

Sport i rekreacja
Odpoczynek na świeżym powietrzu umożliwia Ogród Jordanowski, Stare Zoo, Palmiarnia, Ogród Botaniczny, Park Sołacki.

Rozrywka i kultura
Dzięki miejscom takim jak:  Jeżyckie Centrum Kultury, Kino Rialto czy Mój Teatr nie sposób się nudzić. 

Szczegóły inwestycji Jackowskiego 47 - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperEcho Investment S.A.
Jackowskiego 47 - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaJeżyce - Osiedle
Data zakończeniaIV kwartał 2017
Powierzchnia28,00  - 86,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, sklep spożywczy

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, loggia

Liczba planowanych mieszkań

155

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeJackowskiego 47 - inwestycja wyprzedana

ul. Słoneczna/Sowińskiego, Poznań