Kamienica Nova II - inwestycja wyprzedana


  • Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. Gabriela Narutowicza
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  • Powierzchnia: 27,00  - 61,00 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Kamienica Nova II - inwestycja wyprzedana


KAMIENICA NOVA II to budynek mieszkalno-usługowy położony u zbiegu ulic Gabriela Narutowicza i Księcia Bogusława X, stanowiący rewitalizację i będący znaczącym uzupełnieniem części kwartału w samym centrum Szczecina. Prosta bryła budynku, nawiązująca swymi proporcjami do historycznej zabudowy miejskiej z przełomu XIX i XX wieku, zostanie podkreślona wysokiej klasy materiałami elewacyjnymi.

Układ okien, wykusze oraz stylowe balustrady podkreślą spokojny, wręcz dostojny charakter budynku, nadając mu styl eleganckiego apartamentowca. Pięknie wyeksponowany detal, w tym elementy pozyskane z rozbiórki budynku starej piekarni, oraz czytelna funkcja gwarantują, że na przestrzeni lat uniwersalny styl kamienicy nie przeminie, wzbogacając Szczecin o kolejny wyjątkowy obiekt w tym miejscu. Budynek jest bowiem kontynuacją zrealizowanej przez nas inwestycji pn. Kamienica Nova, który jest wskazywany przez wielu jako przykład jednej z najciekawszych i najbardziej udanych inwestycji deweloperskich zrealizowanych w Szczecinie w ostatnich latach.

Główne wejście do budynku zlokalizowano od strony ul. Narutowicza. Pod budynkiem zaprojektowano z kolei jednokondygnacyjny garaż podziemny oferujący 47 miejsc postojowych dla samochodów osobowych.

Na parterze zaprojektowano jeden duży lokal usługowy, w którym znajdzie się sklep spożywczy. Pozostałe 6 nadziemnych kondygnacji budynku zostało przeznaczonych w całości pod lokale mieszkalne. Do większości z nich będą przynależeć loggie, balkony lub tarasy, a do mieszkań położonych na 1. piętrze, od strony wewnętrznego dziedzińca - małe przydomowe ogródki z tarasami.

Łącznie w budynku powstanie 118 mieszkań, w tym 42 mieszkania 1-pokojowe o powierzchni 27-32 m2, 71 mieszkań 2-pokojowych o powierzchni 35-43 m2 oraz 5 mieszkań 3-pokojowych o powierzchni 61 m2.
 

Szczegóły inwestycji Kamienica Nova II - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperPrzedsiębiorstwo Budowlane CALBUD Sp. z o.o.
Kamienica Nova II - inwestycja wyprzedana
Województwozachodniopomorskie
Miasto/PowiatSzczecin

Miasto/StrefaNowe Miasto
Data zakończeniaIV kwartał 2019
Powierzchnia27,00  - 61,00 m2
Liczba pokoi1 - 3

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

kamienica po rewitalizacji

Infrastruktura

usługi, sklep spożywczy

Otoczenie

apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, sklep spożywczy, centrum handlowe

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, loggia, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

118

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeKamienica Nova II - inwestycja wyprzedana

ul. Kapitańska 2, Szczecin