Kasztanowa Polana - inwestycja wyprzedana


  • Niepołomice , Niepołomice, wielicki
  • Liczba pokoi: 3
  • Termin oddania: III kwartał 2015
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Kasztanowa Polana - inwestycja wyprzedana


Osiedle Kasztanowa Polana to miejsce doskonałe dla osób na co dzień pracujących w Krakowie a ceniących sobie ciszę i spokój. Również osoby kochające miejski styl życia, zgiełk i nocne życie, znajdą tu miejsce dla siebie.
 
Do zamku królewskiego na Wawelu jest tylko 16 km. Doskonała komunikacja (busy, autobusy) zapewni szybki i wygodny dojazd do centrum miasta Krakowa, Wieliczki i Niepołomic nawet osobom nie posiadającym samochodu. Przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 100 m od osiedla.
 
Zabawa to doskonałe miejsce do życia dla ludzi młodych ceniących sobie bliskość miejskich atrakcji, dla osób starszych szukających spokoju, a także dla rodzin z dziećmi w każdym wieku.
 
W niewielkiej odległości od osiedla: żłobki i kluby malucha, szkoły podstawowe, przedszkola, gimnazja. Dojazd do szkoły dla naszych milusińskich zapewni kursujący do pobliskich miejscowości autobus szkolny, który zabiera dzieci spod domu do szkoły i odwozi ze szkoły do domu.
 
Lokalizacja osiedla gwarantuje kontakt z naturą. Doskonałe tereny spacerowe i rekreacyjne zapewnia bliskość Puszczy Niepołomickiej. 
Szlaki turystyczne w Puszczy są wyśmienitena piesze lub rowerowe wyprawy. 
W roku 2000 utworzono ścieżkę edukacyjną. Jest to ok. 4 km trasa spacerowa, przy której ustawiono tablice informujące o gatunkach występujących w Puszczy roślin i zwierząt.
 
Z funduszy gmin Niepołomice i Kłaj oraz Nadleśnictwa Niepołomice zbudowano specjalną ścieżkę rowerową o długości 7 km. Bliskość do aglomeracji miejskich zapewnia nam także stały dostęp do innych atrakcji rekreacyjno-wypoczynkowych, takich jak: basen, kino, teatr, klub fitness, siłownia. Zaledwie 3 km od osiedla znajduje się pole golfowe, które zapewni rozrywkę dla bardziej wyrafinowanych Klientów.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Kasztanowa Polana - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperPM Development
Kasztanowa Polana - inwestycja wyprzedana
Województwomałopolskie
Miasto/PowiatNiepołomice

Data zakończeniaIII kwartał 2015
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoi3

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

bliźniak

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, szkoła, przedszkole, centrum sportowe, basen, sklep spożywczy

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

powyżej 15 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

jednopiętrowy z poddaszem użytkowym


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeKasztanowa Polana - inwestycja wyprzedana

ul. Monte Cassino 6/69, Kraków


Informacje, które moga Cię zainteresować