Kaźmierz - Radzyna, os. Nad Zalewem. Nowe domy parterowe wolnostojące - inwestycja wyprzedana


  • Radzyny, Kaźmierz, szamotulski
  • Liczba pokoi: 4 - 5
  • Powierzchnia: 82,00 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Kaźmierz - Radzyna, os. Nad Zalewem. Nowe domy parterowe wolnostojące - inwestycja wyprzedana


W Radzynach w okolicach Poznania powstaje wygodne i funkcjonalne Osiedle na Zalewem. Za realizację inwestycji odpowiada deweloper Gephouse. Szeroki wybór nowych domów sprawia, że każdy niezależnie od potrzeb i oczekiwań wybierze tu coś dla siebie. Osobom ceniącym przestrzeń i niezależność polecić należy parterowe domy wolnostojące zlokalizowane na działkach liczących ok. 700 m2. Powierzchnia domów wynosi 81 m2 przy układzie 4- lub 5-pokojowym. Optymalny rozkład pomieszczeń sprawia, że domownicy będą mogli cieszyć się wygodą każdego dnia. Do dyspozycji lokatorów będą: wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze/spiżarnia, kuchnia, salon z jadalnią, komunikacja, trzy pokoje (10,10 m2, 12,80 m2, 8,40 m2), łazienka.

Ceny domów wolnostojących rozpoczynają się od 295 tys. zł.

LOKALIZACJA
Chociaż życie w dużym, nowoczesnym mieście wiąże się z licznymi udogodnieniami w dłuższej perspektywie czasu może okazać się zbyt męczące. Chęć ucieczki przed ulicznym zgiełkiem sprawia, że wielu klientów rynku pierwotnego nieruchomości decyduje się na zakup własnego „M” pod miastem. Idealnym rozwiązaniem dla tej grupy nabywców jest miejscowość Radzyny. Korzystne położenie sprawia, że właściciele nowych mieszkań mogą cieszyć się spokojem i sielską atmosferą bez rezygnacji z dostępu do atrakcji i możliwości, jakie daje Poznań.

Dojazd do stolicy wielkopolski zajmuje około 28 minut, dzięki czemu bez problemu można dotrzeć do pracy, na uczelnię czy w inny punkt na mapie Poznania. Niezmotoryzowani mieszkańcy do dyspozycji mają 4 linie autobusowe, które odjeżdżają z oddalonego o 5 minut Kaźmierza. Aby zrobić większe zakupy wystarczy jednak wybrać się do pobliskiego Swadzimia, gdzie znajduje się hipermarket Aucham z pasażem handlowym, w którym działają sklepy, takie jak: CCC, Deichamann, Camaïeu, RTV Euro AGD. Po udanych zakupach warto złapać chwilę oddechu w kawiarni Kandulski lub restauracji Sphinx. Warto dodać, że najpotrzebniejsze sprawunki można załatwić w samych Radzynach. Poza licznymi sklepami działają tu gospodarstwa oferujące świeże, pachnące warzywa i owoce w korzystnych cenach. Spokojna, bezpieczna okolica oraz placówki edukacyjne zlokalizowane w Kaźmierzu i Szamotułach sprawiają, że nowy dom w Radzynach okaże się idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Na terenie Szamotuł działa także szpital powiatowy.

Jedną z największych zalet mieszkania w Radzynach jest sąsiedztwo terenów rekreacyjnych, które dają możliwość codziennego wypoczynku na świeżym powietrzu. Pobliskie jeziora oraz bogate w różnorodną roślinność lasy zachwycą zarówno amatorów sportu, jak i tych, którzy po wyczerpującym dniu marzą o spokojnym spacerze. W okolicy znajduje się także zbiornik retencyjny, w którym złowić można m.in. leszcze, karpie, karasie i okonie.

Zakup nowego domu na Osiedlu nad Zalewem pozwoli w harmonijny sposób połączyć wypoczynek z aktywnością. Mieszkańcy inwestycji od dewelopera Gephouse na co dzień mogą cieszyć się urokami okolicy, która przyciąga wielu letników. Brzmi jak spełnienie marzeń? Nie zwlekaj i wybierz idealny dom dla siebie i swojej rodziny. 

Szczegóły inwestycji Kaźmierz - Radzyna, os. Nad Zalewem. Nowe domy parterowe wolnostojące - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperGephouse Sp. z o.o. Sp.k.
Kaźmierz - Radzyna, os. Nad Zalewem. Nowe domy parterowe wolnostojące - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatRadzyny

Data zakończeniaI kwartał 2020
Powierzchnia82,00 m2
Liczba pokoi4 - 5

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

wolnostojący

Wykończenie

stan surowy zamknięty

Ogrzewanie

gazowe

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Liczba poziomów w mieszkaniu

parterowy

Liczba planowanych budynków

12


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeKaźmierz - Radzyna, os. Nad Zalewem. Nowe domy parterowe wolnostojące - inwestycja wyprzedana

ul. Zeylanda 7/5, Poznań