Kminkowa etap V


  • Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska, ul. Kminkowa
  • Cena od: 505 680 zł
  • Liczba pokoi: 3
  • Powierzchnia: 72,24 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie1 DOSTĘPNE MIESZKANIE

Opis inwestycji Kminkowa etap V


GOTOWE DO ODBIORU

Kminkowa etap V to kolejna faza inwestycji cieszącej się dużą popularnością wśród klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Projekt powstał na terenie Lipy Piotrowskiej. Za jego realizacją stoi PBO DACH BUD Sp. z o.o.. Aktualna oferta obejmuje mieszkania z budynków A i B.

W ramach V etapu osiedla przygotowano pulę 424 nowych mieszkania, które rozmieszczono w sześciu budynkach wielorodzinnych (pięciu 5-kondygnacyjnych i jednym 4-kondygnacyjnym). Każdy budynek wyposażony został w cichobieżne windy, zaś w podziemiu znaleźć można halę garażową. Co istotne, w cenie każdego mieszkania zawiera się jedno miejsce postojowe. Ponadto bez ponoszenia dodatkowych opłat można korzystać z miejsc postojowych przy budynku. Dodatkowo w każdej klatce znalazły się komórki lokatorskie oraz miejsce na rowery i wózki.

Proponowane przez PBO DACH BUD Sp. z o.o. mieszkania zaprojektowano z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. Lokale wyróżnia ustawność oraz funkcjonalny układ, co z pewnością przełoży się na codzienny komfort domowników.

Aktualnie w budynkach A i B zaleźć można mieszkania o układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Parom i mniejszym rodzinom polecić należy komfortowe lokale 2-pokojowe, z aneksem lub osobną kuchnią oraz powierzchnią dodatkową  w postaci balkonu, tarasu, loggii lub ogrodu. Podobne do nich są mieszkania 3-pokojowe, z tą różnicą, że w ofercie znajdują się również propozycje z dwoma łazienkami, zaś każde z 4-pokojowych „M” posiada takie udogodnienie w standardzie.

LOKALIZACJA
Psie Pole-Lipa Piotrowska to lokalizacja, którą szczególnie zainteresują się osoby lubiące kontakt z przyrodą. Znaleźć tu można malownicze stawy oraz ciekawe krajobrazy. Tym samym jest tu dużo terenów spacerowych oraz ścieżek rowerowych nad rzeką Odrą. Taka oaza spokoju pozwala na odpoczynek od tętniącego życiem miasta. Jednocześnie jednak mieszkańcy osiedla przy ulicy Kminkowej we Wrocławiu mają na wyciągnięcie ręki dobrze rozwiniętą infrastrukturę, obejmującą zaplecze handlowe i usługowe. Bez problemów znaleźć można również szkoły i przedszkola dla najmłodszych, zaś komunikacja miejska pozwala na swobodne przemieszczanie się po całym Wrocławiu. Inwestycja mieszkaniowa Kminkowa V jest więc idealnym balansem pomiędzy kameralnym sąsiedztwem, a życiem w dużym mieście.

Deweloper zaprasza na prezentacje  mieszkań z Kminkowej AB w następujących terminach: wtorek, środa, czwartek,  piątek, sobota oraz niedziela  w godz.  od 10:00 do 16:00. Pawilon prezentacyjny zlokalizowany obok skrzyżowania ulic Kminkowej i Kaparowej.

Szczegóły pod nr tel. 71 367-68-11, 71 367-58-00 wew. 41.

 

 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Kminkowa etap V


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperPBO DACH BUD Sp. z o.o.
Kminkowa etap V
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatWrocław

Miasto/StrefaLipa Piotrowska
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia72,24 m2
Liczba pokoi3

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
A1K2M3K.3.1M72,24 m23 pok.1505 680 zł
7 000 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

pod klucz

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

usługi, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, centrum handlowe

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 15 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, loggia

Liczba planowanych mieszkań

424

Liczba planowanych budynków

6


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeKminkowa etap V

ul. Komandorska 53H, Wrocław

71 367 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę