Kminkowa etap VI


  • Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska, ul. Kminkowa
  • Cena od: 422 318 zł
  • Liczba pokoi: 3
  • Powierzchnia: 57,07  - 58,37 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie2 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Opis inwestycji Kminkowa etap VI


MIESZKANIA GOTOWE DO ODBIORU

MIEJSCE POSTOJOWE W CENIE

Do sprzedaży trafił kolejny etap nowego osiedla mieszkaniowego przy ul. Kminkowej we Wrocławiu. Za realizację projektu, zlokalizowanego w dzielnicy Psie Pole-Lipa Piotrowska, odpowiada deweloper PBO DACH BUD Sp. z o.o. W skład inwestycji Kminkowa VI wchodzą trzy budynki mieszkalno-usługowe oznaczone jako I, J, K.

Całość obejmuje 299 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Powierzchnie lokali w inwestycji Kminkowa VI mieszczą się w przedziale od 28 do 74 m2. Mieszkania parterowe posiadać będą zielone tarasy liczące od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu metrów kwadratowych. Pozostałe „M” zyskają balkony, niektóre nawet dwa. Ponadto wybrane mieszkania posiadają dwie łazienki.  Tak szeroki wachlarz dostępnych rozwiązań sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oferowane w ramach Kminkowej VI mieszkania zaprojektowane zostały z najwyższą starannością oraz dbałością o komfort i funkcjonalność.

Na uwagę zasługują także zaplanowane przez dewelopera udogodnienia, wśród których wymienić można: windę w każdej klatce schodowej, komórki lokatorskie, rowerownie, garaż wielostanowiskowy w podziemnej kondygnacji. Warto dodać, że miejsce postojowe w garażu wliczone jest w cenę mieszkania.

Nabywcy nowych mieszkań przy ulicy Kminkowej we Wrocławiu mogą także skorzystać z doradztwa kredytowego.

LOKALIZACJA
Inwestycja mieszkaniowa Kminkowa VI powstaje na terenie dzielnicy Psie Pole, w obrębie Lipy Piotrowskiej. Niewątpliwym atutem wybranej przez dewelopera lokalizacji są liczne tereny zielone, umożliwiające codzienny wypoczynek na świeżym powietrzu, z dala od miejskiego zgiełku.

Bliskość natury nie oznacza jednak rezygnacji z wygody. Lipa Piotrowska jest dobrze skomunikowana z centrum Wrocławia. Zmotoryzowanych mieszkańców z pewnością zainteresuje łatwy dojazd do obwodnicy śródmiejskiej i AOW. Z kolei osoby stawiające na komunikację miejską do dyspozycji mają pętle autobusową linii 111 i 143. Nie zapominajmy o entuzjastach dwóch kółek – ci wybrać mogą drogę rowerową, która łączy Widawę z centrum, a Wrocław ze Wzgórzami Trzebnickimi.

Ponadto w pobliżu osiedla od PBO DACH BUD Sp. z o.o. znaleźć można niezbędne na co dzień punkty, takie jak: sklep spożywczy, apteka czy przedszkole.

Deweloper zaprasza na prezentacje  mieszkań z Kminkowej I,J,K w następujących terminach: wtorek, środa, czwartek,  piątek, sobota oraz niedziela  w godz.  od 10:00 do 16:00. Pawilon prezentacyjny zlokalizowany obok skrzyżowania ulic Kminkowej i Kaparowej.

Szczegóły pod nr tel. 71 367-68-11, 71 367-58-00 wew. 41.

 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Kminkowa etap VI


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperPBO DACH BUD Sp. z o.o.
Kminkowa etap VI
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatWrocław

Miasto/StrefaLipa Piotrowska
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia57,07  - 58,37 m2
Liczba pokoi3

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
IK2M3A.2.0M57,07 m23 pok.Parter422 318 zł
7 400 zł/m2
rzut
JK3M3A.1.0M58,37 m23 pok.Parter431 938 zł
7 400 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, usługi, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, sklep spożywczy, centrum handlowe

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Winda

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

299

Liczba planowanych budynków

3


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeKminkowa etap VI

ul. Komandorska 53H, Wrocław

71 367 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę