Kuźnicy Kołłątajowskiej etap II - inwestycja wyprzedana


  • Kraków, Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 17
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  • Powierzchnia: 22,00  - 62,00 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Kuźnicy Kołłątajowskiej etap II - inwestycja wyprzedana


Rejon miasta, w którym Grupa Konsmet realizuje swoje inwestycje staje się powoli coraz bardziej nowoczesną dzielnicą Krakowa. II etap Kuźnicy Kołłątajowskiej powstał w dobrej lokalizacji. Wciąż rozbudowująca się sieć komunikacji miejskiej (w planach budowa linii szybkiego tramwaju, która będzie przebiegała obok inwestycji) gwarantuje dogodny dojazd zarówno do centrum miasta jak i do tras wylotowych z Krakowa. Pobliska rozbudowana infrastruktura handlowo – usługowa ze sklepami, pocztą, bankami, aptekami oraz przedszkolem i placami zabaw czyni ją bardziej atrakcyjną.
 
Kolejna inwestycja tego dewelopera to II etap powstającego przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej kompleksu mieszkalnego, który tworzyć będą cztery inwestycje, a każda z nich to niewielka, kameralna nieruchomość. Teren wokół zostanie zagospodarowany zielenią i ciągami pieszymi oraz oświetlony. Ogrodzenie terenu i system kamer monitorujący całą nieruchomość zapewni mieszkańcom spokój i poczucie bezpieczeństwa.
 
W nieruchomości przewidziano bardzo szeroką gamę metraży mieszkań od 22 do 62 m2. Wśród propozycji znajdują się mieszkania 1-, 2- i 3- pokojowe z balkonami oraz tarasami.W budynku są 23 miejsca postojowe znajdujące się w garażu podziemnym oraz 39 miejsc parkingowych przed budynkiem (w tym wyznaczone miejsca dla niepełnosprawnych). Oferta obejmuje również komórki lokatorskie. Wysoki standard wykończenia powierzchni wspólnych, brak barier architektonicznych – budynek będzie przystosowany dla osób niepełnosprawnych, w każdej z klatek schodowych cichobieżna winda, wentylacja mechaniczna stanowią dodatkowe atuty tej inwestycji. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom architektonicznym i przestrzennym wszystkie, nawet najmniejsze mieszkania są bardzo ustawne, tak by zapewnić ich mieszkańcom komfort ich użytkowania i możliwość rożnych rozwiązań aranżacyjnych. Zostały one wykonane ze wszystkimi instalacjami i oddane w standardzie deweloperskim, tak by każdy z Państwa mógł zgodnie ze swoja wizją nadać ostateczny wygląd swojemu mieszkaniu.
 
Budynek został zaprojektowany w nowoczesnym a zarazem funkcjonalnym stylu. Pastelowe kolory skontrastowane z lekkimi przeszklonymi balkonami oraz zastosowane rytmiczne podziały na elewacji jak też niska zabudowa wokół nieruchomości i jej otoczenie zapewnią komfort zamieszkania i powodują, że budynek ładnie wpisuje się w otoczenie.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Kuźnicy Kołłątajowskiej etap II - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperGrupa Konsmet Sp. z o.o.
Kuźnicy Kołłątajowskiej etap II - inwestycja wyprzedana
Województwomałopolskie
Miasto/PowiatKraków

Data zakończeniaI kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia22,00  - 62,00 m2
Liczba pokoi1 - 3

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski

Infrastruktura

osiedle zamknięte , osiedle monitorowane

Otoczenie

usługi, plac zabaw dla dzieci, szkoła, sklep spożywczy, apteka

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, komórka lokatorska

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeKuźnicy Kołłątajowskiej etap II - inwestycja wyprzedana

ul. Radzikowskiego 25, Kraków