Linde Residence - inwestycja wyprzedana


  • Warszawa, Bielany, Stare Bielany, ul. Oczapowskiego 17
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  • Powierzchnia: 31,00  - 116,00 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2018
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Linde Residence - inwestycja wyprzedana


Na warszawskich Starych Bielanach Bouygues Immobilier Polska realizuje prestiżową inwestycję mieszkaniową Linde Residence. Propozycja ta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy cenią elegancję i najwyższą jakość. Jednym z wyróżników inwestycji jest oryginalna architektura - ciekawa forma budynku, efektowne szklane balustrady oraz elementy dekoracyjne. Oferta sprzedaży mieszkań w Linde Residence obejmuje 45 lokali o metrażu od 31 do 116 m2. Tak szeroki wybór powierzchni sprawia, że swoje miejsce znajdzie tu zarówno singiel, para, rodzina z dziećmi, jak i poszukujący komfortu seniorzy. Aby zapewnić lokatorom maksimum wygody, proponowane „M” w standardzie posiadać będą Inteligentne Systemy Mieszkaniowe. Warto również zwrócić uwagę na starannie zaaranżowane części wspólne, do których należy zielony dziedziniec i lobby.

LOKALIZACJA
Bielany to jedna z najpiękniejszych dzielnic stolicy. Zakup nowego mieszkania od dewelopera w tej lokalizacji polecić należy wszystkim, którzy poszukują połączenia spokoju z łatwym dostępem do centrum miasta. Największym wyróżnikiem Bielan jest wszechobecna zieleń – roślinność pokrywa około 28% powierzchni całej dzielnicy. Wśród flagowych miejsc wymienić można m.in.: Las Bielański, Las im. Samuela Lindego, Las i Park Młociński. Miłośników aktywnego wypoczynku ucieszy także atrakcyjny wybór klubów sportowych, basenów, boisk oraz ośrodków fitness. Bielany słyną także z imprez plenerowych, takich jak Bielański Rajd Rowerowy czy Bieg Chomiczówki. Ponadto właściciele nowych mieszkań na Bielanach na wyciągnięcie ręki mają sklepy, punkty usługowe, kawiarnie, restauracje czy gabinety lekarskie. Ze względu na dużą ilość placówek edukacyjnych na różnych poziomach kształcenia, zakup własnego „M” na Bielanach okaże się strzałem w dziesiątkę w przypadku rodzin z dziećmi. Problemu nie stanowi także komunikacja z centrum Warszawy – do śródmieścia w szybki i wygodny sposób można dojechać samochodem, metrem, autobusem i tramwajem. Dogodna lokalizacja w połączeniu z wysoką jakością mieszkań oferowanych przez Bouygues Immobilier Polska sprawiają, że zakup lokalu w Linde Residence to doskonały wybór i gwarancja pełnego komfortu.

Handel
W sąsiedztwie inwestycji Linde Residence zlokalizowanych jest wiele sklepów, w tym: Żabka, Biedronka, Drogeria Rossmann i Lidl. W pobliżu znajduje się także Giełda Wolumen. Dzięki temu nabywcy nowych mieszkań od Bouygues Immobilier Polska mają wszystko na wyciągnięcie ręki.

Usługi
Właściciele nowych mieszkań w Linde Residence będą mogli cieszyć się bliskością kawiarni i lokali gastronomicznych, wśród których wymienić można: Roślina Cafe, Cafe Connsoni, Cafe de Poste, Dialogcafe Bistro, Lawenda&Jazz, Karuzel Bielański, Curry House i Pracownię pierogów naturalnych. W niedalekiej odległości zlokalizowany jest także Urząd Skarbowy Warszawa Bielany.

Komunikacja
Do centrum Warszawy można dotrzeć zaledwie w 15 minut. Niezmotoryzowanym mieszkańcom polecić należy pobliskie stacje metra Wawrzyszew oraz Stare Bielany.

Opieka medyczna
W okolicy Linde Residence nie brakuje ośrodków zdrowia, dobrymi przykładami są: Przychodnia Bielany, Szpital Bielański, Centrum Medyczne Damiana. Ponadto w najbliższej okolicy znaleźć można apteki, m.in.: Metro-Farmacom oraz Aptekę na Wawrzyszewie.

Edukacja
Właścicieli nowych mieszkań na Bielanach, którzy posiadają dzieci z pewnością usatysfakcjonuje spora ilość placówek edukacyjnych na terenie dzielnicy. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji mieszkaniowej Linde Residence znaleźć można: Przedszkole i Żłobek Zielona Wieża, Przedszkole nr 309, Mruczankowe Przedszkole, Przedszkole nr 97, Przedszkole nr 341, Przedszkole nr 268, Szkołę Podstawową nr 223 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej z Oddziałami Integracyjnymi, Szkołę Podstawową nr 209 im. Hanki Ordonówny. Ponadto w niedalekiej odległości umiejscowiony jest Młodzieżowy Dom Kultury Bielany.

Sport i rekreacja
Posiadając nowe mieszkanie na Bielanach cieszyć się można sąsiedztwem zieleni. Pobliski Lasek Lindego to przestrzeń idealna na relaksujący spacer czy aktywnym wypoczynek. Miłośnicy sportu mogę także odwiedzać Kompleks Sportowy CRS Bielany.

Szczegóły inwestycji Linde Residence - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperBouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
Linde Residence - inwestycja wyprzedana
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Miasto/StrefaStare Bielany
Data zakończeniaIV kwartał 2018
Powierzchnia31,00  - 116,00 m2
Liczba pokoi2 - 4

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

willa miejska

Wykończenie

pod klucz

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, boisko sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 15 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Liczba planowanych mieszkań

45

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeLinde Residence - inwestycja wyprzedana

al. Armii Ludowej 14, Warszawa