Lokum Siesta

  • Kraków, Dębniki, Ruczaj, ul. Kobierzyńska / ul. Rzemieślnicza

Lokum Siesta


  • Kraków, Dębniki, Ruczaj, ul. Kobierzyńska / ul. Rzemieślnicza
mapa
  • Cena od: 619 000 zł
  • Liczba pokoi: 4
  • Powierzchnia: 80,59 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2019

Mieszkania


nr ofertymetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
B2_0_180,59 m24 pok.Parter619 000 zł
7 681 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Opis inwestycji Lokum Siesta


W urokliwej części Dębnik, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą powstaje Lokum Siesta – elegancka inwestycja mieszkaniowa z widokiem na Wilgę. Słoneczne, przywodzące na myśl południowo-włoskie miasteczka, osiedle Lokum Deweloper spełni oczekiwania wszystkich, którzy poszukują wygodnego miejsca do życia, które łączy w sobie dostęp do atrakcji i udogodnień Krakowa z odrobiną spokoju i prywatności.
 
Realizowany w pobliżu Starego Miasta kompleks składać się będzie z 5 budynków, w których łącznie znajdzie się 576 mieszkań. Szeroki zakres metraży – od 30 do 93 m2 – sprawia, że każdy wybierze tu coś dla siebie. Singlom, seniorom oraz młodym parom polecić należy wygodne kawalerki oraz lokale 2-pokojowe. Warto dodać, że zakup mniejszych metraży to dobra lokata kapitału na długie lata. Z kolei rodzinom z dziećmi dedykowane są większe 3- i 4-pokojowe „M”. Z myślą o indywidualnych potrzebach nabywców deweloper daje możliwość zmiany układu z dwóch pokoi z kuchnią na trzy pokoje z aneksem kuchennym. Większość mieszkań parterowych będzie mogła pochwalić się ogródkami, z kolei te na wyższych piętrach posiadać będą balkony, a właściciele lokali na ostatniej kondygnacji będą mogli cieszyć się urokami przestronnych tarasów. Lokum Deweloper pomyślał także o zmotoryzowanych lokatorach – na terenie inwestycji zlokalizowane zostaną naziemne i podziemne miejsca postojowe.
 
Proponowany kompleks mieszkaniowy posiadać będzie własną, pełną zieleni przestrzeń rekreacyjną, w której znajdą się m.in. hortensje, pięciorniki krzewiaste oraz tawuła japońska. Dorośli mieszkańcy będą mogli tu wypocząć po aktywnym dniu i naładować baterie na kolejny, a najmłodsi lokatorzy spędzać beztrosko czas na placu zabaw. Lokum Siesta wyposażone zostanie w monitoring, dzięki właściciele nowych „M” będą mogli czuć się bezpiecznie.
 
LOKALIZACJA
 
Lokum Siesta przypadnie do gustu wszystkim, którym zależy na zachowaniu city-life balance, tj. odpowiedniej proporcji pomiędzy urokami życia w dużym mieście, a kameralną atmosferą. Właściciele nowych mieszkań w Lokum Siesta na wyciagnięcie ręki mieć będą Rynek Główny, Stare Miasto, liczne punkty handlowo-usługowe, placówki edukacyjna oraz instytucje kultury. W okolicy nie brakuje także pięknych terenów zielonych, pozwalający na aktywny wypoczynek, piknik czy relaksujący spacer.
Jeżeli pragniesz zamieszkać w miejscu, w którym czuć niepowtarzalny klimat Krakowa i jednocześnie poszukujesz zacisznego, wygodnego „M”, Lokum Siesta okaże się spełnieniem Twoich marzeń.
 
Handel 
 
Okolica Lokum Siesta charakteryzuje się bardzo dobrze rozwiniętym zapleczem handlowym, dzięki czemu właściciele nowych mieszkań od Lokum Deweloper na wyciągnięci ręki mają punkty, takie jak: Biedronka, sklepy sieci Żabka, CH Tesco, Park Handlowy Zakopianka czy Bonarka City Center.
 
Usługi
 
W pobliżu Lokum Siesta znaleźć można bankomaty, placówki banków (m.in. Alior Bank,mBank), stacje benzynowe oraz Pierwszy Urząd Skarbowy. Właściciele nowych mieszkań przy ul. Kobierzyńskiej i Rzemieślniczej mogą również smacznie zjeść w miejscach takich jak: Olimp czy Pomodorino.
 
Komunikacja
 
W okolicy Lokum Siesta kursują autobusy i tramwaje. Wśród najbliższych przystanków wymienić można: Rzemieślniczą, Kobierzyńską, Lipińskiego, Borsuczą oraz Łagiewniki.
 
Opieka medyczna
 
W pobliżu zlokalizowane są przychodnie zdrowia, w tym: Ergomed, CM Intermed, CM Lux Med, CM Medycyna Rodzinna.
 
Edukacja
 
Rodziny z dziećmi, które zdecydują się na nowe mieszkanie w Lokum Siesta z pewnością ucieszy sąsiedztwo placówek edukacyjnych, takich jak: Przedszkole nr 10, SP nr 158, SP nr 26. Ponadto w okolicy znaleźć można: Zespół Szkół Mechanicznych Nr 2, Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 2, IV LO. Ze względu na bliskość Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytetu Jagiellońskiego, kampusu UJ oraz Biblioteki Głównej Uniwersytetu Jana Pawła II zakup nowego mieszkania w Lokum Siesta polecić należy również studentom oraz osobom, które myślą nabyciu nowego „M” pod wynajem. 
 
Sport i rekreacja
 
Odpoczynek na świeżym powietrzu umożliwiają: zielony teren doliny Wilgi, bulwary Wiślane, Zakrzówka, przestrzeń przy starym Hotelu Forum, Park Skały Twardowskiego oraz Park Bednarskiego. Nad swoją formą popracować można m.in. w Fitness Platinum.
 
Rozrywka i kultura
 
Nabywcy mieszkań od dewelopera w Lokum Siesta nie będą mogli skarżyć się na brak zajęć. Dzięki miejscom takim jak: Rynek Główny, Krakowski Teatr Scen STU czy Muzeum Narodowe nie sposób się nudzić.

Szczegóły inwestycji Lokum Siesta


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperLokum Deweloper S. A.
InwestycjaLokum Siesta
Typ nieruchomościMieszkania
Województwomałopolskie
Miasto/PowiatKraków
Miasto/StrefaRuczaj
Data zakończeniaI kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia80,59 m2
Liczba pokoi4

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, osiedle monitorowane, ochrona, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, szkoła, kościół

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras

Liczba planowanych mieszkań

576

Liczba planowanych budynków

5


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacje